הרצאות וסדנאות סליחה
הוספת סליחה   |  סדנת סליחה   |   כתבות ומאמרים   |    אסטרולוגיה   |    חלומות  |   קבלה   |    תא וידויים   |   יום כיפור   |    פקס לכותל   |   סליחה טלפונית 
RSS
English  |  נגיעות לחיים רגועים יותר  |  סדנאות לחיים רגועים  |  סיור סליחות |  צור קשר  |  הוסיפו למועדפים
סדנת סליחה

לסלוח לשחרר ולהמשיך הלאה על נוסחת הסליחה ב 3 שלבים
למידע נוסף>>
סליחה יום יומית

על הסליחה לעצמנו בחיי היום יום ובכל יום
כל יום רביעי בשעה 16:00 ברדיו החברתי הראשון

למידע נוסף>>
הדרך אל האושר
מהי סליחה  
  איך סולחים?  
  הצורך בבקשת סליחה  
התנצלות  
כעס  
שלווה  
חנינה  
לקחת אחריות  
סליחה בתקשורת  
דרכי פיוס  
 
סליחות אחרונות
הייתי אהבל
הייתי כזאת ילדותית
סליחה אבל אני לא סולחת
על זה שאת לא חברה טובה
סליחה בורא עולם
קנדה מתנצלת
פח זבל כתום
סליחה מהמנהל בחיפה
האושר הקטן הזה נותן לי כוח עצום!!
סליחה חבר
סליחה אבא יקר
סליחה ותודה לאל שאני לא אמא שלי
סליחה מאודליה שוהם ופיוס לשמה
סליחה מאודליה ופיוס לשמה
תודה ..עוד שנה חדשה בפתח....
סליחה לבורא עולם היקר!!!
אני לא מצליח אני מצטער
 
 
קבלה
מהי קבלה
קבלה עוסקת בהבנת האלוקים.
קבלה מתארת את הבלתי ניתן לתיאור קבלה מתארת את האלוקים כאין סוף

לחצו להמשך ...


סליחה ותודה
"סליחה ותודה-מלים שהכול יודעים פישרן
ועם זאת- לא יסולא בפז ערכן
הן מביאות תחושת הקלה, אהבת אדם וסיפוק
הן לאומר והן לנאמר ללא צורך בנימוק
וככל שנרבה השימוש במלים סליחה ותודה
כן יגרעו כעס ואלימות ותרבה האהדה. "

 

סליחה מהבחור שהרס אותי

הייתי בת 14-מאוהבת עד טירוף במלך של היישוב.מבחינה חיצונית לא היית משהו.היו גברים ממך היו יפים ממך..אבל כל זה לא הזיז לי.ידעתי שבך יש משהו מיוחד.הקול שלך רדף אותי בלילות ובחלומות.הייתי כותבת עליך ביומן.עוד כנערה בת 14 ידעתי שזו אהבת בוסר,אהבת נעורים..ובטח על זה מדברים כל סרטי הנעורים..אבל לא היה אכפת לי.ממש התאהבתי בך,נפלתי שדודה לרגליך.הייתי מהבנות האלה שהיום אני מרחמת עליהן.אתה היית מדבר איתי..הייתי אז מאד ביישנית ותמימה..וגם..לא הי יפה-כל מילה שזרקת לעברי..נותחה מאות פעמים ביני לבין עצמי.הטעות היא שלי-אני זו שפתחתי בפניך את הלב..ואפילו לא ידעת את זה.כל החברות ידעו שיש לי קטע עליך.אפילו שלא אמרתי את זה במופרש ולפעמים הכחשתי נמרצות..אבל הייתי טיפשה.הראיתי את זה בדרכים אחרות.מפה לשם באת עליי ערב אחד..מסתבר ש-2 חברות אירגנו לי איתך ועם כל החברים שלך מפגש.החארות האלו..איך הייתי עיוורת שרק השנה הזו הבנתי מי באמת היה מאחוריי כל הסכסוך הזה?!
בכל אופן הבנות האלו הן לא העניין.זה אתה,אתה ואני.פחדן מוג לב.בשביל להתמודד איתי היית צריך לבוא עם כל החמולה שלך ולדחוק אותי לקיר,הטחת בי האשמות חסרות כל בסיס.חברה שלי קנאה והלכה וריכלה..אמרת לי ´´מי בכלל מסתכל עלייך.את חושבת שאני אוהב אותך?! אז בואי תני לי להבהיר לך אני לא חולם עלייך ואני לא אוהב אותך וכדאי שתרגיעי´´ לא הבנתי על מה אתה מדבר.במקום להעמיד אותך על מקומך שתקתי.מאותו היום לא הצלחתי לבכות על המקרה אבל משהו בי מת..אני בוגרת היום בכמעט 5 שנים.הרבה דברים הספיקו להתרחש מאז.אני פחות ביישנית,אני יודעת לעמוד על שלי.נעשיתי גבוהה ויפה יותר.מהברווזון מכוסה החצ´ונים שהייתי הפכתי לברבור.העור שלי מעולם לא היה צח וחלק יותר.עור חלב שפתיים מלאות ואדומות ועיניים תכולות כחולות שמהפנטות אנשים ..ואני באמת לא מגזימה.כל הזמן צלמים מחמיאים לי באירועים ובמסיבות ומנסים לצלם אותי מכל זווית.אבל עדיין עדיין מה שווה כל יופי החיצוני הזה אם אני מרגישה שהכל רקוב מבפנים.מאז המקרה איתך-לא באמת התגברתי על זה.כל מערכת יחסים שהייתה לי הייתי חסרת ביטחון ואיכשהו זה נגמר..ולא בגלל שהאחרים לא רצו-דווקא ההיפך.הם נלחמו עד שפשוט הבינו שאין על מה אני לא בעניין שלהם.אני רחוק מהם..אני צריכה קודם כל לאהוב את עצמי בשביל שיהיה לי מה לתת לאחרים.אתה ריסקת לעצמי את כל הביטחון.היית האהבה הראשונה שלי ..והפגיעה שחשבתי שהיא תעבור כבר ממשיכה לרדוף אותי עד עכשיו..זה שאתה גר קרוב אליי ממש לא עוזר.למזלי אתה בצבא ואני בשירות לאומי ואנחנו בקושי מתראים..וכשמתראים אנחנו אפילו לא מדברים.מאז אותו מקרה התרחקתי מכלכם ביישוב.נעשיתי חשדנית וקשוחה.אני לא הפיירייארית של פעם.ממש לא.אבל כל זה רק ההגנות שבניתי לעצמי.
אני רוצה את הסליחה שלך,כן,גם אחריי כל השנים ההם.זה כבר לא רלוונטי..ואני לא מאמינה שאני עוד נושאת את הפצע המדמם הזה-אבל עד שלא אזכה ליישב איתך את העניין הזה אני לא אתגבר על זה.אם אני עוד אוהבת אותך-?אוי .בוודאי שלא.אני גם לא שונאת אותך זה עבר לי.אני פשוט מרחמת עליך.הספקתי לשמוע עליך כמה וכמה דברים שעשית עם בנות ביישוב ואני כל כך שמחה שה´ אוהב אותי שהציל אותי ממך בזמן.עכשיו בעיניים בוגרות ומנוסות יותר-אני רואה אותך כפי שאתה באמת.ואני כל כך שמחה שזה לא הסתדר בינינו .
ממני ורוניקה
שלא מאחלת לך כלום.


הוסף תגובה

תגובות הגולשים
1. מראה מראה ´´אני אוהבת...´´
מכירה את הסיפור של שלגיה... מראה מראה מי היפה בכל העיר? דומה רק יותר חיובי. תרגיל: לעמוד מול המראה, להסתכל בעיניים של עצמך. ולהגיד את המשפט הבא: ´´אני אוהבת אותך´´. רוב האנשים לא מסוגלים להגיד את המשפט הזה. ולפעמים זה לא יוצא בפעמים הראשונות. אחרי כמה זמן...חודש או חודשיים... באמת מרגישים שאוהבים את הדמות במראה... זה לא משנה אם מהמראה נשקפת דמות של בחורה שמנה, רזה, נמוכה, גבוהה, עם שיער שחור, בלונדינית, ג´ינג´ית. או אם יש לעיניים חמות ירוקות כחולת זה לא משנה אם את נכה או אדם רגיל... לאט לאט מבינים שההשתקפות במראה זה מה שאת חושבת על עצמך ולא מה שנראה במראה... בהצלחה!
2. את גיבורה
את גיבורה שאת יכולה להעלת על הכתב את הדברים. אבל כמטפל (מה לעשות נקודת המבט תמיד נשארת) את צריכה איזה טיפול לנקות את המשקעים, יש דרכים שונות כמו EFT שיטת המסע מוח אחד ועוד
3. איזה מאמי את

 
   חיפוש
תגיות לבקשת סליחה
סליחה במשפחה 
סליחה לחברים 
סליחה בעבודה 
סליחה בתקשורת 
סליחה בזוגיות 
סליחה בצבא 
סליחה בבית הספר 
סליחה לעולם 
סליחה לאלוהים 
סליחה, גם אני נפגעתי 
(סליחה (כללי  
תודה 
הוספת סליחה 
 
מדורים שימושיים
מכתב לאלוהים 
קבלה 
אסטרולוגיה 
נומרולוגיה 
קמיעות 
קברי צדיקים 
סליחה בשפות העולם 
סיפורי סליחה 
כתבות ומאמרים 
סדנאות
סדנאות - לחץ כאן למציאת סדנא 
סליחה ביהדות
סליחה ו - חגים 
משפטי סליחה 
סליחה בתורה 
ירושלים 
סליחה סליחות - סרט 
הכותל המערבי 
יום הכיפורים 
שישים וחמש שנה למדינת ישראל
סליחה מהמדינה 
כללי
הרשם לניוזלטר 
יום הסליחה הישראלי 
בדיחות 
תמונות סליחה 
היועץ לשרותך 

קידום אתרים עמוד הבית | הוספת סליחה | תנאי שימוש | Forgiveness |
צור קשר | בר מצווה בכותל | | אלוהים | על האתר
 כל הזכויות שמורות לאתר סליחה 2005 - 2012 ©