אבא, אתה צריך לבקש סליחה!

אתה צריך לבקש ממני סליחה! אתה אמור להגן עליי, אתה לא אמור לתת לחבר שלך לחזור לבית שלנו אחרי מה שקרה. אתה לא אבא טוב מבחינה רגשית. מבחינה רגשית לא תרמת לי לכלום- אתה רק יודע לתת דברים חומריים. זהו. אתה אבא קר, מעצבן, ואני לא יכולה לבטוח בך או לסלוח לך. אני בד´´כ לא מדברת ככה, אבל מה לעשות, אתה חרא של אבא.

הייתי בת 10 והוא הכניס לי את היד מתחת לחולצה- אולי ממנו אפשר לצפות לדבר כזה, זאת לא הפעם הראשונה וזאת גם לא הפעם האחרונה שהוא בוגד באישתו- אבל עם ילדה בת 10???

לא ידעתי שהוא גם סוטה וגם פדופיל. ואחרי שזה קרה, סלחת לו, ונתת לו לחזור- והנה, הוא מנסה להתחיל עם אישתך. מה, זה הקש ששבר את גב הגמל? איזה חרא של אבא אתה. אתה לא היית צריך להכניס אותו! אתה אבא רע! אף אבא נורמאלי לא היה עושה דבר כזה, ועוד את מאשים אותי בזה שרק אני לא רוצה שתהיו חברים. אתה חרא של אבא, אתה חרא של אבא, אתה חרא של אבא, ולא פלא שיש לי בעיות עם בנים ואני לא מסוגלת לבטוח בבנים ובכלל. אתה חייב לי את הסליחה הכי גדולה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני ילדה טובה, אני לא אחת שמשתרללת, אני לומדת במכללה, למה את כזה מגעיל? איכסה. א-י-כ-ס-ה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *