אבא הטוב שבשמים

אבא הטוב שבשמים .

חמול עלינו ועל עוללנו.מחילה סליחה וכפרה.

אבא הטוב שבשמים כי מעימך הסליחה .ממך המחילה כרחם אב על בנים אליך עיננו עד שתוחוננו קדוש.אם הפרט את מעללי בושה לעלותם על בדל שפתי. אבל בלא השמעת העברה וקבלת החרטה ללא לעשות שוב לא מועיל.על משכב זכור ששכבתי שפיתתי אחרים ופגמתי בקודש על מחשבות תועבה שחשבתי והעלתי בדעתי על הוצאת זרע לבטלה בכל מיני דרכים ומחשבות פסולות.

על גאווה שגרמה לי לפגוע בבני אדם .מאז ילדותי בגנבה חמורה של אוסף שילד אחר תרח ואסף בכל מאודו ונפשו וניגרם לו צער שאין כדוגמתו.על גנבה מקופות צדקה על לשון הרע שדיברתי על אחרים וגרמתי פגם באנשים שדיברתי ועם אלו ששמעו.על צער הורים שציערתי והישפלתי אותם.על ליצנות שכל חיי היתלוצצתי.על גנבה ממעבידים שגנבתי.על מחשבות באשת איש .על מחשבות רעות אחרות.על שלילי שהיה בי.ועל הרבה שאני כבר לא זוכר והם גלויים וידועים לפניך.

קיבלתי על עצמי צער וקבלה בלב ומעשה שלא העשה עוד אותם ואני חוזר בתשובה שלמה.אנה אבא הטוב על הכל תיסלח ותכפר בבקשה לא על ידי יסורים וחוליים רעים.

ומהיום והלאה מקבל אני להיות אדם אחר לטובה .ותעזור לי בדרך החדשה וכאילו נולדתי עכשיו.ותרחם על בני ותשלח לו רפואה שלמה רפואת הנפש ורפואת הגוף בתוך חולה עמך ישראל אמן כן יהיה רצון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *