אבא יקר!!

בס"ד אבא יקר שלי! אני מתוסכלת מאוד אני לא מבינה למה אליהו לא חוזר? אני כל הזמן בוכה הדמעות יורדות להן כל הזמן אהבה נישארה הגעגועים המחשבות.

למה?זה פשוט לא קורה לא הפסקתי להאמין אני מאמינה ומתפללת יום יום הגעתי גם לקברי צדיקים הגדולים זה ריגש אותי להגיע לשם הרגשתי שאני קרובה אליך אם האמונה ושאני מתפללת והכל ….אני באמת רוצה שתעזור לי תן לי היזדמנות אחרונה וזהו אני היתנהג יפה למדתי את הלקח על בשרי אני לא רוצה מישהו אחר .

אני אוהבת את אליהו !!! אל תשלח לו אף אחת ולא תיהיה לו.

בבקשה עזור לנו להתאחד כמו פעם אל תרחיק בנינו עוד אני מבקשת ממך אני רוצה ליראות בעיניים שלי את הנס קשה לי לחכות יותר אני שבורה פגועה דיי אני מרגישה שאני מתפוצצת מפנים אני אשמה זה באשמתי .

הכל בא משיקולך אני יודעת אתה קובע ומחליט אני מבקשת שתעשה את החזרה שלנו השבוע …! אני מבקשת מתחננת בפניך אני לא רוצה מישהו אחר אני מעדיפה להיות ככה אני אוהבת את אליהו מאוד יש י אליו אהבה גדולה תחזיר אותו בבק

מה אני עוד הוכל לעשות שזה יהיה כמה שיותר מהר?אבא שבשמיים תביא את האושר שלי אליהו שלי אני אוהבת אותו אני לא יחזור על הטעות שעשיתי אני מבטיחה לך אבא שבשמיים זה יהיה אחרת תנסה אותי בבקשה תישמור אותו מכל החברים שלו ןמכל הבנות שמסביבו אני זקוקה לעזרה שלך בדחיפות…אני לא יודעת כבר מה לעשות אם הבכי הזה והדיכאון ומצב שהוא לא יוצר איתי קשר עזור שהוא יצור ויגיד שהוא מתגעגע ברגע שזה קורה אני משתנה אני לא רוצה להיות כל החיים לבד אני רוצה את אליהו לא מישהו אחר.

אבא שבמיים עזור לי אני זקוקה בדחיפות שלח לי סימן ממנו עוד השבוע בבקשה!! עשה גם לי נס כזה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *