אבא יקר

בס"ד אבלה שלי.. הנה ,הגיע הלילה שאני כל כך מחכה לו בסוף כל יום.. לא מפספסת. הלילה שאני מחכה כבר לספר לך את כל מה שעבר עליי לאורך כל היום…כמו כל לילה,אבא.. אחרי יום של בילבולים,מחשבות,מעשים,ידיעות,דיבורים,נגיעות,השרדות אמיתית..לי,לילדה שלך,בת 14…..

אח אבא,איזה ילדה יש לך!!! אני כל כך מקווה שאתה גאה בי שם למעלה,כל כך מקווה שהמכתב הזה יגיע אלייך במהירות. אני מקווה אבל שיש לך סבלנות בכלל להקשיב לי ולשמוע אותי…כי זה כל כך ברור לי שאתה מקשיב..,

אבא,אחרי כל הדמעות שיצאו עכשיו,ושיצאו עוד מעט… אני כל כך מרגישה שיחרור,כאילו…הקלה קטנה,שיחררתי משהו אחד שהציק לי במשך היום.. לדבר איתך.אחד הדברים ,או הדבר היחיד שבאמת חשוב לי בחיים.!!!שתדע לך אבא, שלמרות כל מה שאתה עושה,ומסובב את העיניינים, אני מאוד אוהבת אותך. ואני גם לא כועסת!!! אני מאוד מעריכה אותך,ואפילו יותר… אני מאוד רוצה עדיין לעבוד אותך,למרות הקשיים והעומס שיש עליי, כי אתה הוא אמת,ואני רוצה ללכת בדרך האמת,סתם…אני רוצה ללכת בדרך שלך יותר נכון,להיות קרובה אלייך,צמודה!! שומרת ראש…עבד,חיילת,ילדה,מה שרק יעלה לך לראש! לא אכפת לי מה תעשה לי…לא אכפת לי מה תגזור עליי. לא אכפת לי אבא.כלום לא אכפת לי. אכפת לי רק להיות עבד שלך!!!רק לעבוד אותך אבא.

רק לשבח אותך. רק לפרסם אותך רק לירא אותך כל חיי. באמת!!! כי אתה האבא הכי הכי טוב בעולם,אתה מלך מלכי המלכים.. אתה האבא הכי מקסים שקיים!!האבא הכי הכי הכי הכי בעולם. אבא,אין לך תחליף!!!!! אתה פשוט מ ל ך! ואני גאה להיות בת מלך!להיות הבת שלך!להיות יהודייה! שאתה הוא המקור שלי, רק אתה!!!! אבא.אני מאוד מתגעגעת אליך ריבונו של עולם.

אני באמת מתגעגעת אלייך.. לשיחות איתך,לצחוקים,לבקשות,למענות!,לעבוד אותך…להיות רק שלך!לאורות ממך.. למסירות נפש בשבילך!! אבא,אני רוצה לחזור אליך!! אני רוצה להיות רק שלך אבלה בורא עולם.באמת אבא,באמת באמת.. אני רוצה לגדול על התורה,אני רוצה ללכת אחרי היצר הטוב,אחרייך.

אני רוצה לעבוד אותך כל ימיי חיי,אני רוצה להקים בית נאמן בישראל.

אבל אני גם רוצה לא ליפול.אתה אבא?אתה המקור להכל,אתה המקור לפרנסה,לאהבה,לבריאות,לחברים,אתה המקור לכל דבר הכי קטן בעולם הזה!!! אתה מחזיק את העולם הזה,אתה עושה הכל כאן. אבא..תן לי,תן לי לשכוח מליאור,תן לי לשכוח ממנו…תן לי לשכוח מכל מה שהיה איתו,שלא יהיה כלום עוד בעתיד הבא ..

אבא תן לי את הזכות,תזכה אותי!!!בבקשה!!!שתהיה לי את הזכות לשכוח מי הוא בכלל. את הזכות לא להכנס לדף שלו כל יום כל שנייה. תן לי את הזכות להפסיק לדבר עם גברים. לשכוח גם ממירן. מכל מה שהיה אתמול באירוע,. אני כל כך רוצה ללכת בצניעות,כל כך רוצה להיות בת מלך אמיתית. כל כך רוצה להיות רק שלך ואיתך לעד לנצח לעולם . להקים בית נאמן וכשר ואמיתי כל כך בישראל.

הלוואי שהבעל שלי יהיה צדיק,אבא,אני כל כך רוצה לשים כיסוי ראש!!!!לקדש את שמך!!! באמת..נשבעת!אתה הכי חשוב לי בעולם שתדע לך….

אבל הכי!!! שיהיה לך אחלה לילה שבעולם,היה לי כיף לשתף אותך ולדבר איתך פאפי.. אוהבת!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *