אבא שבשמיים עזור לי נואשתי מהכל

אני פשוט לא מעכל ליבי ועצמי לא מאמין שנשארנו לבד ללא הורים הורי נפטרו ממחלת הסרטן שניהם בחודש אחד לפני 8 חודשים. אבי נפטר בחודש של אימי.

ביום שעלינו לבית קברות. אני נשוי מזה 7 שנים אישתי ואני עוברים טיפולי הפרייה קשים ביותר. כרגע זה בהפסקה בגלל שאישתי עברה ניתוח קשה מאוד ועדין בטיפולים וניתוחים נוספים בעקבות זיהום ונקז בבטנה.

המצב הכלכלי קשה ביותר קשה לעכל לשרוד ולהתמודד המשפחה הקרובה של הורי ז"ל לא בקשר איתנו כלל ולא שואלים עלינו את חג הפסח עברנו בהרבה כאב ובמיעוט של מצרכים. יש לי אחות נכה משותקת במוסד ליד ירושלים שאני מאוד מתגעגע אלייה ולא ראיתי אותה תקופה ארוכה.

ועוד אחים בבית שאחד מהם מוגבל ומטופל באקי"ם אני סובל מכאבי שינים השינים שלי שבורות ואני זקוק לטיפולים דחוף ביותר. אין לנו כל עזרה משום גורם. אחים שלי שאני מאוד אוהב אותם תומך בהם ועוזר במה שאני יכול. הזמנתי אותם לליל הסדר והבכי יצא בחוץ.

ללא הורים אני מאוד מתגעגע ורוצה את ההורים שלי. הורי היו בני 65 אני בן 37 ואחותי בת 38 שנה גדולה ממני היא מאוד חולה.

אני כרגע לא עובד רץ ממקום למקום מבה"ח לשני בגלל הטיפולים והניתוחים של אישתי עוד כמה ימים יש ניתוח נוסף בבה"ח השרון ב-פ"ת ואני גרים בדרום. שנה וחצי של טירטורים אישפוזים וחוויות לא נעימות.אישתי בת יחידה אמא שלה נפטרה בגיל 56 ממחלת הדיאליזה.

וזה היה טראומה לאישתי. אני לא יודע מה יהיה מה לעשות. לאן לפנות ולמי ללכת. יש חשבון חשמל שלא שולם חוב של 500 שקלים ואנו חייבים לנסוע לבית חולים אני נשאר שם עם אישתי כמה שידרש כי איני יכול ולא רוצה לעזוב אותה לבד קשה לי לראותה במצב הזה.

אנשים יקרים אני שואל את אלוקים למה למה כל זה קורה לנו למה? למה תמיד המקרר ריק ? למה אין אוכל כמו בני אדם? היו לנו תקופות יפות בחייים הינו גרים במרכז הינו עובדים ומתפרנסים בכבוד. לא היה חסר כלום.

עד שפינו אותנו מהבית ונזרקנו לרחוב ושכרנו דירה ועכשיו הגענו לאן שהגענו. בחיים לא פניתי לאיש לעזרה תמיד אני אוהב לתרום לעזור לזולת ולעזור לכל מי שרק רצה וחיפש את עזרתי.

עכשיו אני רוצה רק לעזור לאחים שלי ולאישתי איני רוצה מאומה לעצמי. אני רוצה שההורים שלי יראו בשמיים שאני כן אוהב את אחים שלי ודואג להם. ושאישתי תרגיש טוב ותחזור לחיים הנורמלים שיהיה חשמל בבית ולא חובות.

שיהיה אוכל במקרר ובשר ועוף לאכול. שסעודת השישי תיהיה כמו בית יהודי מכל טוב בשולחן אני בוכה פה כואב לי הלב אין לי כוחות אנשים יקרים אין לי כוחות אני לא יודע מה יהיה ומה אני יעשה. פניתי ליוסי סיאס ואני רוצה שתשמעו את השידור אני מדבר שם ואח שלי ואישתי.

בתקווה שיהיה טוב אשמח לכל עזרה לא למעני. למען אחיי ואישתי היקרים. שיהיה כל טוב לכולם ואשמח לכל תגובה גם במייל תודה רבה ותבורכו אמון

כתבו מכתב לאלוהים

אתר סליחה מזמין אתכם לשלוח פקס לכותל המערבי
צוות אתר סליחה מדפיס את המכתב ומניח אותו בין אבני הכותל.

מכתבים לאלוהים שהגולשים כתבו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *