אבא שבשמיים

אבא שבשמיים רציתי להגיד לך תודה תודה על הכול – גם על הדברים הרעים וגם על הדברים הטובים.

קשה לי בחיים – תמיד היה לי קשה .

אני לבד מאז ומתמיד .

אנשים ניצלו ונטשו אותי , בתקופות הכי קשות בחיי משפחה גם אין לי . למעשה יש לי , אבל בו זמנית אין לי חברים ? אני כבר לא יודעת מי חבר ומי אוייב . למרות הכל תודה אבא יקר שבשמיים . תודה על הכל .

אתה אבא שלי שבשמיים הצלת אותי כלכך הרבה פעמיים האמונה בך הצילה אותי מאלפי אלפי נפילות , תמיד הרמת אותי על הכתף כשנפלתי אבא שבשמיים אני אוהבת אותך כלכך ומודה לך על שבזכותך לא נשברתי .

אני יודעת שאני לא בת ישראל לדוגמא בשבילך אני לא צדיקה קדושה ,להתפלל כבר בקושי אני מתפללת לשמור שבת רק התחלתי אחרי שהפסקתי אני יודעת שזאת לא הבת שאתה רצית שאהיה אבל אני יודעת שאתה אוהב אותי כמו את כל בנות ישראל – שווה בשווה —אני יודעת אבא ואני מבקשת ממך סליחה מעמקי נשמתי , סליחה על כל הדברים הרעים שעשיתי , סליחה עם פגעתי באנשים ובעיקר עם העלבתי ופגעתי בקיומך .

בבקשה אבא שבשמיים מלך מלכי המלאכים תעזור לי למצוא את הדרך הנכונה, לא להסתכל על דברים שאסור להסתכל , למצוא זיווג טוב (תן לי סימן אחד שאופה כן יחזור כי אני באמת אוהבת אותו וקשה לי בלעדייו) למצוא כיוון לימודים נכון ,מכללה טובה , חברים אנשים שיהיו שם תמיד בשבילי

ולא ינטשו אותי כמו שכל חיי עשו לי שתהיה לי ולכל עם ישראל פרנסה טובה ובריאות, שאף אחד לא יחלה, שתמצא תרופה למחלת הסרטן ולכל המחלות בבקשה אלוקים תאיר את דרכי כי בתקופה האחרונה אני מרגישה שאני נמצאת בתוך חושך אין סופי שאין ממנו יציאה ואין טיפת אור .

בבקשה אלוקים מלך מלכי המלאכים תעזור לי ותאיר את דרכי .

אני אוהבת אותך ומאמינה בך באמונה שלמה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *