אבא שבשמיים.. לשון הרע

אבא בשמיים, סליחה.

סלח לי על הבגדים הלא צנועים שאני לובשת. על הלשון הרע שיוצאת מפי ללא הבחנה. עלכך שאני לא הולכת בדרך שלך כמו שצריך, אלא רק בשוליים. מנסה לקיים חצאי מצוות. עושה רק מה שנוח לי, מתעלמת מהדרישות שלך. אבל בורא עולם, בתוך תוכי אני חצויה. אתה יודע, אתה יודע עד כמה. אני לא שלמה.

לא שלמה עם הדרך בא אני הולכת. אני יודעת שהדרך הנכונה היא לצידך. אין לי ספק בכך. אבל קשה לי אבא. אני לא שלמה עם עצמי. מרגישה חלל ריק לפעמים. חלל שרק אתה יכול למלא. לעולם לא הפסקתי להאמין בך. האהבה שלי אלייך לא יכולה להימדד אפילו.

תמיד היית שם בשבילי. בטוב וברע. עזרת לי, הושעת אותי, הענקת לי כתף חמה, הבאת לי כסף כשהייתי צריכה, ממש כמו אבא שמטפל בבת שלו, בחום ובאהבה. ואני? אבא אני כפוית טובה.

אתה לא דורש הרבה. ואני לא מקיימת. אני רוצה אבא, רוצה להחזיר לך.. אני רוצה ללכת בדרך שלך. היא הדרך הנכונה. בתוך תוכי אני יודעת את האמת. כמה שקשב לי לקבל את זה. קשה לי רק לדמיין את עצמי לובשת חצאיות ובגדים צנועים. אבל אבא אני יודעת שזו הדרך, זה העולם האמיתי, לעבוד אותך בלב שלם, ולא חצוי.

אנא אבא עזור לי לסלול את הדרך. עזור לי לתקן את עצמי, לעבוד אותך כמו שצריך, לקיים מצוות, תן לי כוח לעשות מעשים טובים, להושיע אחרים, לדבר רק אמת, לשמור שבת כמו שצריך, להתפלל למענך, להיות בנאדם טוב, לעשות טוב לאחרים, להורים שלי, וגם למי שאני לא מכירה.

אנא אבא אל תתרחק ממני לעולם, גם אם אני לא הבת הכי טובה שיש. אתה יודע כמה אני אוהבת אותך!. אתה בראש ובראשונה!!!!!!!!!!!!!!!

אבא אני אוהבת אותךךךךךךךךךךךךךךך!!!!!!!!!!!!!!!!!!! בכל ליבייייייייייייייייייייי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! עזור לי לחזור בתשובה שלמה!!!!! אנא…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *