אבא שבשמים

לפני די הרבה זמן ראיתי סרטים לא צנועים מאוד והייתי מכורה אליהם.

לא הבנתי מה זה עשה לי אמרתי אני רק רואה אני לא עושה כלום אבל בתוך תוכי ידעתי שזה לא טוב ובסוף אחרי תקופה ארוכה הפסקתי.

המשכתי עם חיי וניסיתי לשכוח מזה אבל התחילו להיות לי נקיפות מצפון.

אני בגיל שבו בנות גילי כבר מתחתנות והתחלתי לחשוב איך אצא עם בחור ישיבה ירא שמים? הוא לא יודע מה עשיתי , איזה דברים נוראים ראיתי ואם הוא היה יודע הוא לא היה רוצה בכלל..הרגשתי ריקנות והרגשתי שאני טמאה ושאני אטמיא גם אחרים.

הייתי ממש מדוכאת וכל הזמן חשבתי על הדברים שראיתי ופתאום נכנסה לי קללה מגעילה ולא צנועה לראש ולא ידעתי מה לעשות. למה אני חושבת על הדבר הטמא הזה אף פעם לא דיברתי בצורה כזאת ולא ידעתי מה לעשות.

החלטתי לנסות להמשיך כרגיל בחיי היומיום. בוקר אחד התפללתי ובאיזה שהוא שלב פתאום חשבתי את זה עליך אבא שבשמים. אני לא מבינה איך זה קרה זה נורא ואיום ובא לי למות! אף פעם לא חשבתי עליך דברים לא טובים(חוץ מפעם אחת וזה עבר מזמן) וממש לא דברים נוראים כאלה ואני ממש מתביישת ולא יודעת מה לעשות אני יוצאת מדעתי.

אני כל היום בוכה כל הזמן עצובה אמא שלי רוצה לעזור לעזור לי אבל היא לא תבין ובצדק! אם זה היה קורה ח´´ו למישהו אחר והוא היה אומר לי גם אני לא הייתי מבינה הרי זה פסיכי! ניסיתי ללמוד פרשת שבוע מעיתונים(חשבתי שזה יעזןר לי) אבל פתאום חשבתי דברים לא טובים על האנשים הצדיקים שהיו בפרשה. אני ממש מרגישה שזהו זה החיים שלי הגיעו לסופם.

אני לעולם לא אהיה מאושרת יותר, השכינה לעולם לא תשרה בביתי ואולי אני גם לעולם לא אתחתן.

אףאחד לא ירצה להתחתן עם כופרת מגעילה כמוני.

בבקשה אבא שבשמים תסלח לי אני אעשה הכל בבקשה רק תסלח לי ותטהר את הנפש שלי כי ככה זה לא חיים אני אוהבת אותך הקב´´ה אני מאמינה שאתה קיים תמיד האמנתי ותמיד אאמין אבל בבקשה תטהר את הנפש שלי שתהיה כמו פעם ואני מבקשת מחילה וסליחה רק אתה יכול לעזור לי ה´

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *