אבא שלי פריקה אלייך!!

אז מה ….. שבוע חדש ממש כבר כאן,אפילו חודש… ואני לא עם כל החברות,כמו כל נערה מתבגרת… אפילו בלי הבנות מהמדרשה,כי אף אחת לא רוצה להיות חברה שלי,לא חננת אותי ולא נתת לי את היכולת להתחבר ולהיות חלק ….

מה קורה פה?למה לאלף בנות,בלי אמונה בכלל בך שאף אחת לא רוצה לדעת!לא רוצות!לדעת שאתה קיים,לא רוצות אותך ורוצות לקיים אלף יחסים עם בנים אבל לא איתך!!!למה להן כן משתלמים החיים האלה? למה לי אין את כל החברים שיש לדולב?לנריה?למעיין?ליעל!!! לנוי!

אתה לא מבין בכלל כמה אני כועסת וכמה אני עצבנית עליך!!!!!אתה לא מבין בכלל כמה אני מאוכזבת ממך! כמה שאני מבואסת בגללך,!!!! וגם אם זה קורה לטובה פה אני לא רואה שכלום לא קורה לטובה אני רק רואה שאני יום ולילה במחשב במחשב במחשב במחשב החבר הכי טוב זה הוא ה מ ח ש ב !!! כמה אפשר לרצות להתקרב אליך ולא להצליח ?!כמה .!?!!מה הבעיה שלך ?!?למה אתה לא מחזיר אותי בתשובה ?!אני רוצה לחזור בתשובה !!

תחזיר אותי בתשובה כבר תחזיר אותי!

מה אתה עוד רוצה שאני יקריב לך!? הקרבתי את החבר,את החברות שלא עוזרות בכלום! הקרבתי לך את המועדונים את המסיבות את הים את כל החיים החילונים שלא קל להפריד אותם מהחיים שלך! מה זה לא מספיק לך ?!!הכי מעצבן ומפגר באמת אם זה לא מספיק! כי מה שמצחיק פה שאני בת 14!להזכיר לך??? אני יזכיר לך! אני בת 14 !!!! מה הבעיה שלך?!

למה אתה לא מסדר לי את החיים ?!למה אתה לא עוזר לי ?!למה אתה נותן לי להתמודד לבד ?! למה לא להצליח ככה בלימודים ולמה רק מילה אחת וכל החברות שלי באות אליי ?! למה ?!! איזה מן אבא אתה !?אוליי אתה באמת רוצה לעשות לי רע אני מדוכאת בגללך טילים!כול העולם יוצא מבלה ונהנה ורק אני ב ב י ת !!!!!!!!!!! תפסיק כבר אתה מעצבן!!

ביייייייייי שבוע טוב!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *