אבא שלי

אבא שלי אתה ייצרת אותי אתה נתת לי את החיים במתנה. אני כל כך מאמינה בקיומך אין לי ספק בכך. אני נמצאת בחרדות עולות לי עליך מחשבות לא טובות…עד מתי???? זה מחשבות שאני לא רוצה לחשוב עליהם. מחשבות אסורות.

קללות בניגוד לרצוני, זה כמו שיגידו לא לחשוב על פיל ורוד ודווקא על זה אני יחשוב וזה קורה לי גם במקומות קדושים שאני הולכת למקווה, שאני מדליקה נרות, מה יהיה הסוף??? אם היתי חושבת עליך מחשבות רעות לא היתי שומרת שבת לא היתי הולכת למקווה לא היתי עושה השתדלות , לא היתי במצב דיכאון, לא היתי הולכת לפסיכולוג, לא היתי חופרת לרבנים.

אבל די אין לי כוחות אני מיואשת תעזור לי להתפטר מהמחשבות האלה זה לא שלי!! זה כאילו מישהו מדבר לי בתוך הראש . יש לי בעיה נפשית! אני מודה.

הכל התחיל לפני כמה שנים מדי פעם היתה קופצת לי מחשבה לא טובה אבל היתי מתעלמת והם נעלמו לי לכמה שנים. לפני שנה וחצי כשהתחתנתי בחג השבועות קראתי את כל הספר תהילים וביקשתי זרע של קודש היתי בדיכון שאני לא נכנסת להריון.

פתאום קפצו לי קללות לראש! נכנסתי לחרדה דיכאון ועצב ולא הבנתי למה זה קורה לי…זה הרג אותי מאיפה זה בא.. יומיים אחרי זה נסענו לאילת אני ובעלי זה יצא ביום הטבילה במקווה ..טבלתי באמצע הטבילה המשיכו המחשבות הרעות אליך…לא ידעתי מה לעשות עם עצמי.

נכנסתי להתקף חרדה ודיכאון!!! כל אילת היתי בדיכאון, במשך חודשים המשיכו המחשבות הרעות עליך החלטתי ללכת לפסיכולוג, הפסיכולוג אמר לי שיש לי גוונים של אוסידי לא ברמה קשה.

הוא בהחלט אמר שהוא לא מאמין בכלל בקיומך ואני לא צריכה להיות מוטרדת מהמחשבות האלה, אבל אני לא יכולה להתעלם מהמחשבות האלה כי זה אתה .

ואני תופסת מימך אל גדול שאסור חלילה לקלל..ועצם עובדה זאת זה בא לי לראש. בגלל שזה אסור….היתי אצל הפסיכולוג פעמיים החלטתי לא להמשיך ללכת אליו גם כי אין לי ממש כסף וגם כי הוא פסיכולוג שלא מאמין בכלל הוא חושב מבחינתו שזה שטויות..

מבחינתי ממש לא! עד היום המחשבות צצות בראשי ודי אני מתייאשת אני מפחדת מהעונש ..אני לא רוצה שתפשוט אותי בגלל המחשבות. אלא בגלל המעשים. עשיתי תשובה בעקבות המחשבות האלה.

אני רוצה לשמור שבת מאהבה ובכייף ולא בדרך של כפייה . אני מבקשת אל רחום שתרחם עלי בזכות רחמייך הגדולים. אוהבת!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *