אבי שבשמיים שמע תפילותי..

אלוהיי.. לפני שאני אתחיל ארצה לבקש סליחה על כל חטאיי אם זה היה במחשבות,במעשים או בדיבור אנא תסלח לי אלוהיי על כל דבר רע אשר עשיתי..

בורא עולם כל יום שעובר קשה לי יותר החיים יפים אך אני לא מסוגלת להבין את המסרים והרמזים יותר מדי קשה לי..

בעבר היה לי כוח להילחם ולהתגבר על מכשולי החיים.. תמיד הייתי קרובה אלייך היום אני רואה את עצמי מתרחקת נפשי מתענה סובלת אני נשרפת אלוהיי נאא תעזור לי אבאא.. אפחד בעולם הזה לא מסוגל להבין אותי.. אני התאהבתי בבחור לא מהעדה שלי ההורים לא מוכנים לקבלו..

אני חושבת שכל העולם לא יקבל ת´זה..למרות שאהבתנו חזקה עמדה מול הרבה מכשולים רק לא מול הבעיה הרצינית הזאת..הבטחתי להוריי שאנסה לשכוח אותו אך אינני יכולה אני רואה אותו מולי מדמיינת אותו הרגשתי חסרת אונים בלעדיו..

שלח לי טיפת מזל אני צריכה את עזרתך בורא עולם אל תשאיר אותי לבד בעולם הזה אין לי מלבדך תאיר לי את העיניים תגיד לי מהו המעשה הנכון,אינני יכולה לבגוד בהוריי? אך השאלה מה עם ליבי? סבלתי ואסבול..די אלוהיי אם זה הגורל שנגזר עליי קח אותי אלייך..

אני מבקשת..אני מתחננת רק טיפת מזל אני צריכה אור לחיי..אם תבקש שאשכח אותו תן לי את הכוחח..תן לי את הכוח להמשיך הלאה.. הכאב גדול..אין מישהו שיכול לעזור כל לילה מתייסרת עם כאבי בין הקירות והמחשבות הנודדות,אני כל יום רואה אותו מולי בעבודה אך אוכל לשכוח ממנו כשפניו תמיד מולי? איך אוכל לשכוח מהאדם שעשה אותי מאושרת וכיבד אותי..

הוא לימד אותי מה זה לאהוב ..אתה זה שכתבת בספר החיים שאסור להפריד בין שניים שאוהבים..אלוהיי הגדול מכל דבר..תעזור לי שלח לי סימן חיים תגיד לי שהאור יחזור לחיי אני חייה בתוך האפלה כשאני רחוקה ממנו..

כל יום מתאפקת לשמור את מילותיי ואת אהבתי כמה עוד אוכלל?? אין לי איש מלבדך שיכול לשמוע להבין את ליבי..

אתה בראת אותי אתה בראת את אדם וחווה סלחת לנו על הכל..מה חטאתי בעולם תן לי להיות מאושרת אני מבקשת תן לי קצת שקט בחיי.. אני לא יכולה לברוח איתו כי אני מכבדת את הורי ולא יכולה לדקור אותם סכיין בגב..אנא אלוהי אבי שבשמיים אל תעזבני לבד.. סלח לי על כל דבר..

אוהבת אותךךך הבת שלך..

חנאן!!

כתבו מכתב לאלוהים

אתר סליחה מזמין אתכם לשלוח פקס לכותל המערבי
צוות אתר סליחה מדפיס את המכתב ומניח אותו בין אבני הכותל.

מכתבים לאלוהים שהגולשים כתבו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *