אהוב ליבי.. טברו בינינו הרבה מילים

אהובי.. עברו ביננו הרבה מילים שאני כבר לא יודעת מה להגיד..

על אהבתי ועל כמה אוהבת כבר הוכחתי לכל העולם.. המכתב הזה לעולם לא תקרא אותו אהוב ליבי..לעולם לא תדע את האמת לגבינו.

.נמשיך הלאה.. אהבתנו אסורה וידענו זאת מהתחלה..ידענו שזה יגמר בבכי שהמשפחות לא יקבלו את הקשר בינינו..היום אחרי שנה של קרבה אחרי הרבה יסורים ואי הסכמות.. נשבענו שנהיה מול כל העולם ביחד אהבתנו תנצח.. אך מי ידע שיהיה לנו הרבה כאב..אני נהייתי חולה הבטחת שנתגבר על זה ביחד למרות שאנו לא יחד..

פעם התקרבת ופעם התרחקת..לא יכלתי עוד לסבול את היחס הזה כשהיינו באותה משמרת ועבדנו יחדיו התנהגת אלי כאילו אני זרה וזה כואב שורף על הלב..

אני אהובתך זאת שאהבת את השלום גם ממני חסכת? באותו יום רציתי לבוא אלייך לספר לך איזה שבוע קשה היה לי בלעדייך בלי שתהיה לידי כשהצטרכתי להתמודד עם מחלתי..ראיתי בעייניך מן כאב עמוק..

תהיתי אם זה מרוב געגוע או מרוב שכבר אותי לא אוהב? באותו יום חשבתי שתבוא להגיד לי כמה התגעגעת כמה הייתי חסרה..באותו יום עולמי חרב עליי כשראיתי את האדם שהיה הכי קרוב לליבי עכשיו נהיינו לשני זרים לפתע.. באותו יום רציתי לספר לך שהוריי הסכימו לקשר שלנו שאנו סוף סוף יכולים להיות בקשר..אך אתה לא הסתכלת לעברי.. מה קרה לליבך שאהב..לא אדע לעולם..

מה הסיבה שהפכה אותך לאדם קר ואדיש אליי נלחמתי למענך למען אהבתנו ואתה ברגע שהתאפשר לך ברחת ..בחרת בדרך שלך..להיות לי לזר.. היום אני כותבת את המכתב עם ההחלטה שאני אמשיך הלאה ולהסתכל קדימה להתחתן עם מישהו מהעדה שלי גם אם אמשיך לאהוב.. נמאס לי לחכות לך..ואתה לא בא נסיך שלי.. נתתי לך הבטחה רק המוות יפריד בינינו ואכן כך יהיה..

גם אם אהיה של מישהו אחר לעולם לא אשכחך נסיכי.. את חותמך כבר השארת עליי..היום אני אסע רחוק רחוק מליבך ואתה תמשיך בדרכך לאהבה אחרת ולא תדע את זה לעולם ועד כמה אהבתי אותך..

לא תדע שבגלל התנהגותך האכזרית מנעת משנינו מלהיות יחד עם זאת שהוריי הסכימו לזה.. אהובי.. סלח לי על זה..אך אין לי ברירה אני לא יכולה להרשות לעצמי תמידאני זאת שתבוא אלייך להתחנן שנחזור לאותם ימים כה יפים..הפעם אני זאת שמוותרת..

ואוהבת עד סוף ימיי נסיך שלי!! ממני אהובתך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *