אהוב שלי..אני עדיין אוהבת אותך

אהוב שלי . אתה כל כך חסר לי..אני אפילו לא יודעת מה יצא מכל הסיטואציה הזאת.

בפעם הראשונה שראיתי אותך ישר חיבבתי אותך,אתה יודע כי כבר סיפרתי לך עוד בתקופה שהאינו מאושרים ביחד. אני בחיים לא ישכח אף רגע שלנו ביחד הכל חרוט אצלי.אני כל כך מיצטארת שפגעתי בך כל פעם מחדש,שלא האיתי מסוגלת לישמור אל האהבה שלנו ואני יודעת שהיא ניסתה לסכסך והקשבתי לה …

אחרי הרבה פעמים שלא.. אני מיצטארת אל כל מה שעשיתי לך בחודשיים האחרונים שלנו ביחד שגם ככה לא עברתה תקופה קלה ואני בימקום לעזור הקשתי עלייך כל כך.

איזה שנים יפות היו לנו אהוב שלי, האיתה האהבה הראשונה שלי מאז שהאיתי ילדה קטנה ותמיד האיתה לצידי והאיתי כמו חבר וכמו אבא שאף פעם לא היה לי ,כמה דאגתה ותמכתה ווכמה שמחתה בישבילי אל כל הצלחה קטנה, סיפרתי לך דברים שלא יכולתי לספר לאף אחד ואתה האיתה זה שהאמין בי כשכולם רק היו מחכים שאני יטעה ואתה האיתה הראשון שידע אל ההצלחות שלי.

כמה כל זה חסר לי אכשיו…ביגלל שאין לי את כל זה התחלתי לעשות את כל מה שהאיתה אומר שלא טוב לעשות..אתה חסר לי והתמיכה שלך והחיבוק שלנו שהאיתי קופצת עלייך כל פעם שהאינו ניפגשים ..

שהאיתה אומר לי פרח שלי כמה את יפה אני אוהב אותך! רק שתדע שרוב הדמעות היו ביגללך..

לא אהבתה כשאני בוכה אבל תמיד האיתה גורם לזה היתנהגתה כל כך שונה האיתה אחר לגמרי ..לא האהוב שהכרתי נהייתה אחר וקר כל כך…ביקשתה סליחה ואמרתה שהישתנתה כל כך שמחתי ואז אני התחלתי להיות הרעה אולי מאיזשהו מקום זה היה דווקא…

אבל השפיעו עליי ..יכולתי לדבר איתך יפה ואחרי דקה של שטיפות מוח מהקנאיות האלה יכולנו לריב ולא האיתה מבין למה היתהפכתי.

אהוב שלי..יש לך עוד מאט יום הולדת אני לא יודעת אם להיתקשר או לא..כי אני יודעת שאם אני יתקשר זה לא יגמר במזל טוב ונחזור להיות ביחד..אני לא יודעת אם כדאי .

אולי יהיה לך בילעדיי יותר טוב…דווקא ביום הולדת שלך רציתי שנהיה ביחד וחשבתי כבר על מתנה 4 חודשים ליפני…אם לא האיתה עושה מה שעשיתה כל זה לא היה ככה…מאיזשהו מקום זה ביגללי גם,אני מודה רק שתדע..

אני אוהבת אותך תודה לך אל הכל , ואני מיצטארת..יכולתי לשנות הכל .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *