אזרחי ישראל לממשלה

שרים עם מבוקרי המדינה אצל הדודה והדוד – א. הירשזון אצל הדודה והדוד הם גרים באיטליה רוב הזמן, אצל הדודה והדוד הם סיפקו אליבי מצויין הפקדות יפות במעטפות עמותות הן עסק טוב מאד, אם חוקר ישאל אז איזה מזל שהמצאתי את הדודה והדוד.

אני רואה אותה בדרך לגימנסיה- א. טרטמן אני רואה אותה בדרך לגימנסיה באוניברסיטה רגלה כלל לא דרכה היא לא סיימה בגרות, אפילו לא ניגשה אך היא עדיין מתרברבת בלי בושה. האם כבר מישהו ידע את זאתי בלי התעודה אין לי ארץ אחרת –

ע. בשארה אין לי ארץ אחרת גם אם אני חי בסרט, רק צו מעצר בעברית ממתין לי בשובי מחברים. בלבנון, ברבת עמון, והרבה אחרים. לא אשתוק כי ארצי שפרה את טיליה לא אספר לה, אשקר לה ואסגיר את סודותיה עד שתיפול לידי אויביה. שלווה – הגימלאים על הכנסת שוב עולה ירח, מבן יזרי שוב עולה הריח, והזמן כמו גומי מתמרח, שרוני את הישיבה שוכח.

איזו מפלגה, שלא עושה שום דבר רפי משתעל ועוד שבוע עבר. רבותי ההיסטוריה חוזרת – ב. נתניהו רבותי ההיסטוריה חוזרת היא תהיה קצת שונה מעתה, היא יותר מסעירה וזוהרת אחרי ששכתבתי אותה, זה אני בעוזון ובחאקי שצלח לבדו את סואץ, שפוצץ את הכור העיראקי במבצע גאוני ונוצץ.

באנטבה את כולם הצלתי טוב נכון, אז גם יוני עזר ואת אבא בשחמט ניצחתי הוא יכחיש כי הוא קצת מפוזר. גם בליל הגשרים הצטיינתי ונלחמתי בעוז עד הסוף, יש המון שגם עוד לא אמרתי יש דברים שאסור עוד לחשוף. עוד נגיעה – מ. קצב ונדמה לך שאת נגעלת מתנועותי את צודקת, אני די בהמה לא מחפש את הצדק כמובן זנחתי רוב עקרונותי מה עכשיו? – עזבתי את בית הנשיא.

עוד נגיעה ועוד מזכרת, גילה פשוט עיוורת, אנחנו ביחד תגידי לחוקרת. עוד מגננה ועוד שימוע למרות שהסוף ידוע, אנ´לא מתפטר גם אם תצעקו שבוע. אין לי רגע דל – מ. מזוז אתמול בשש או שבע הגעתי למשרד, קיויתי שיהיה סתם יום לא מיוחד, הוצאתי ראש החוצה תפסתי ת´גרון- יש ים של מושחתים בזמן האחרון.

כי אין לי רגע דל, עוד סקנדל של מנוול והו הא ואל תשאל, אין לי רגע דל. בשירון הבא: משה וגילה קצב – רוב הזמן את אשתי אולמרט ואבו מאזן – פגישה, חצי פגישה אחמדינג´אד ובן לאדן – אני ואתה נשנה את העולם חיים רמון – אלף נשיקות אהוד ברק – כמה טוב שבאתי הביתה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *