אז מה מחכה לי בלילות

הפריצת דרך שלי כבר פה . האתר נפתח בקרוב , הקלינקה כבר קיימת אני רק מקווה שאני אעשה את הכל בקלילות בשמחה באהבה ויצליח להיות מסופקת ולהרגיש בסיפוק גם אם אתה לא פה לידי , מפחדת לחשוב שאנחנו בסוף נהייה ביחד , כי לפנייך היה מישהו שהוא היה אהבת חיי במשך שנים אהבתי אותו כמו שאני לא אוהב יותר , ההייתי מביטה לו בעיניים ורואה הכל שנינו ההיינו קוראים אחד את השניה זו היתה אהבה של פעם בחיים אהבה עם עוצמה אהבה מרפאת .

חשבתי שהוא יהייה שלי האמנתי באהבה הזאות וזה לא קרה לכן כשאני ואתה נכשלנו , בחרתי במודע להיות פסימית להאמין שהאיגו מנצח את האהבה , כי אני לא רוצה להשבר שוב .

אבל הינה אמצע הלילה ואני חושבת עלייך שומעת את השירים שלך ומתגעגעת אלייך . משתדלת שלא אבל זה כאילו לא בשלטתי הגעגועים , כן מאז שעזבת אני מתקדמת.

אמרת לי על דייטים בדיוק היום צחקתי על זה עם חברה היא התלוננה שהיא קופצת מגבר לגבר צחקתי ואמרתי לה מה את מתלוננת עדיף כמוני לשכב במיטה לפנטז מלמעלה למטה מהצד בישיבה עליו ולבנתיים רק היד עסוקה 😉 .

אותי זה מצחיק כי מה לעשות יש מחזרים ויש פרחים ויש מתנות אבל כרגע אני לא מסוגלת ללכת עם גבר אחר וכן אני מודה אני מחכה שהמקום בלב יתפנה למישהו אחר . !

כל כך כמהה לאהבה חדשה כי אתה לא איתי ואתה חסר והחסרון שלך מכאיב .

זה מוזר לקבל את זה שאתה לא מכור אלי כמו שאני אלייך פעם חשבתי שאהבה אמיתית חייבת להיות הדדית .

חשבתי כנראה שגם לגבי זה טעיתי 😉 ( סמיילי שמח כי עייפתי מהכאב של האהבה הזאות )

כוחה המרפא של הסליחה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *