אחד יחיד ומיוחד – אלוהים שלי.

דבר ראשון עיקרי והכי חשוב – רוצה אני להודות לך על כל מה שאני עד כה.

על טוב ליבי, על הרחמנות הענקית שיש בליבי, על הרצון העז כמעט כמו החיים – לתת וכמה שיותר לכל דיכפין, על העובדה שנולדתי להורים נדירים ולמשפחה שאין כמותה ביקום כולו.

פעם אחד ממלאכיך ירד לעם ואמר:   כל אחד וצרותיו שלו, ולא טוב לו. אני מציע שכל אחד ישים את צרותיו שלו בתוך שק, ויזרוק השמיימה. ברגע שהשקים יפלו חזרה ארצה, כל אחד ייקח שק, שאינו יודע איזה צרות הוא טומן בחובו.

ומה אז אמרו כל היהודים? אנחנו מוותרים. אנחנו מעדיפים להשאר עם הצרות שלנו, הרי אנו כבר מכירים אותם ויודעים הכיצד להתנהג עימם..   ולמה אני כותבת לך את זה אלוהים שלי? כי לפעמים אני מרגישה לא נעים לבקש ממך.

לפעמים אני מרגישה שאני כבר לא יודעת איך לבקש. כן, גם עכשיו יורדות לי דמעות בעיניים. האמונה שלי אליך חזקה מכל דבר אחר בעולם כולו. אני יכולה להשוות אותה לאהבתי לאבי. אהבה חסרת מחסומים, אהבה כנה אמיתית ללא פשרות. ככה אני מרגישה אליך.

ולמרות הכל אני לא יודעת איך עוד לבקש. אז נכון, אני יפה(ככה אומרים לפחות..) יש לי משפחה מדהימה, לב ענק, יש בי מן הבינה ולא מעט, יש לי פרנסה מכובדת על פי רוב, ולמרות זאת איני מאושרת בכל מאודי. אני לא מבקשת הרבה, אני מבקשת תחילה בריאות להוריי. ועל בקשה זו אני מוכנה לתת את נשמתי וגופי לעולם הבא, העיקר שיהיה טוב להוריי ומשפחתי.

חוץ מזה, אני מבקשת אלוהים די לייסורים של השבויים שלנו ושל בני משפחתם. וכמובן, שיש לי עוד לא מעט בקשות, אבל כשאני עושה סטופ לרגע וחושבת על זה, כל הבקשות שלי מתרכזות במשפחה שלי, באהובים שלי באשר הם, ועליי?? אני תמיד מבקשת בסוף, ולפעמים אפילו שוכחת לבקש עבורי.

אבל הפעם אני אבקש: עבורי. אני. ענת. אני מבקשת ממך אלוהים שלי, להקים בית בישראל, כשר, עם מלא אהבה. אני עוד אבקש עבורי-ולמעשה זה לא עבורי: אני רוצה בעל עם לב ענק, ויד רחבה, כן אני לא מתביישת לומר זאת- אני מבקשת הרבה הרבה כסף.

ולא בשבילי! שלא תתטעה אלוהים שלי, אני מבקשת את זה על מנת שתהיה לי היכולת לתת, לתרום, להביא אור, שמחה, אהבה, ואפילו נחת וחיוך של ילד עם בטן מלאה.. תן לי כדי שאוכל לתת. אני יודעת שאתה מקשיב לי.

ואני בטוחה בך שיום יבוא ותעניק לי את שמגיע לי. את הטוב, הלבן והטהור שבי בדרכיך הנסתרות אלוהים שלי. אני יודעת גם יודעת.

ענת.

כתבו מכתב לאלוהים

אתר סליחה מזמין אתכם לשלוח פקס לכותל המערבי
צוות אתר סליחה מדפיס את המכתב ומניח אותו בין אבני הכותל.

מכתבים לאלוהים שהגולשים כתבו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *