אחים?? או סתם אנשים שלא קשורים אליי ??

אני לא מאמינה שאתם האחים שלי. כאילו.. מה נסגר?? לא נמאס לכם לרדת עליי? למצאו את כול הדברים ה-לא טובים בי? הבנתי… הבנתי שאני ל-א מושלמת כמוכם , ועם ה´´עידוד´´ שלכם אני גם אף פעם לא אהיה.

אתם לא מתביישים? אני אחותכם ! זה לא שאני איזה זרה , או תלמידה מהכיתה שלכם ! יש לנו אותו דם , אנחנו גרים באותו בית . תפסיקו כבר לקלל אותי, זה פוגע.. ! אתם יודעים?? לא.. בעצם נראה לי שאתם לא יודעים .

כי אתם אוהבים רק את עצמכם . שמים לב רק לעצמכם .

נשבר לי כול הזמן ללכת לבכות בחדר , ועוד יותר גרוע שאין לי חדר לבד . ככה ש…. אפילו לבכות ? אני לא יכולה . אני לא כמוכם . לי אין לב לרדת על בנאדם . להגיד לו- מכוער , זה גורם לי להרגיש כל כך רעע .! אפילו שאתם יותר גדולים ממני, עדיין , מה נותן לכם הקטע הזה שאתם בכול יום מזכ

ירים לי את החסרונות שלי? זה עושה לכם טוב? פשוט זה נשמע כל כך אבסורדי שתקללו אותי על מה שאני… על האופי שלי.. על איך שאני ניראית? אתם מורידים לי את הביטחון העצמי כל כך נמוך .. . .. שזה משפיע עליי גם מחוץ לבית.

רק שתדעו , שאני לא מצפה לסליחה. כי אני לא אסלח. אתם רעים , כל כך רעים , שאפילו שאני כותבת עכשיו אני בוכה. שניכם פשוט משפילים אותי בכול צורה שהיא. וזהו , ‎‏‎‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏ ‎‏ ‎‏ ‎‏זה מה שהיה לי לומר. אבל בתכלס , המשפט הכי נכון שיש ושקשור למקרה , הוא ´´בני אדם לועגים לדברים שאינם מבינים´´.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *