אחים יקרים שלי, עם ישראל אבא אוהב אותנו!

אבא היצר הרע משחק איתי…כתבתי לך מכתב שלם ומישום מה הוא נמחק פתאום בלי שלחצתי על שום דבר.. וזה כל כך מצער אותי .. אבא סליחהה..סליחה באמת .. אבא אני כל כך מקווה שלפחות ראית חלק מהדברים שכתבתי…אבל לא גמרתי לכתוב..

וכן אפילו שלא יהיה כתוב פה את כל הפירוט על מה שכתבתי לך..

אני בכל זאת יכתוב את ההמשך..: אז כמו שאמרתי אפילו שהצלחתי במשהו היום ….סוף סוף.. אני יודעת שהכל הכל ממך.. ואם הצלחתי ..לעשות.. זה רק בזכותך כי אתה נתת לי את כל הכוח הזה לעבור ולעשות את זה .ואבא אני כל כך מודה לך ..אבא מודה מודה מודה!!!!

אתה כל כך גדול אבא כל כך מדהים איך שאתה משגיח ועוזר לי בכל פרט אבא אני על סף דמעות… על אהבה האין סופית שלי אלייך ..כמה תודות כמה רק כמה צריך להודות לך שאתה גדול ..אדיר ונורא..מלך צמכי המלכים ..

שאוהב אותנו בלי סוף.. אפילו אם אנחנו בוגדים בך..אבא : אני מוד הלך על שקמתי בבוקר .. נשמתי הלכתי..אכלתי שתיתי שמחתי שימחתי חייכתי עשיתי טוב ..עשיתי רע.. אבא .. אני יודעת שהכל טוב.. הכול כל הכולללל וזה מובן מאליו …

גם הדבר שנראה לי הכי רע בעולם הוא הכי טוב בשבילי ומוכוון במיוחד בשבילי ..אבא אני נרגשת כל כך …כל כך ,שזיכיתי להיות ביתך מכל העולם הגדול הזה.. ושאתה שומר עלי ועל כל אחי היקרים עם ישראל. אבא תראה את העם שלך .איך כולם מנסים רק להיתקרב אלייך..

ואפילו הבנאדם שנראה כביכול הכי רשע הוא כל כך טוב… הוא בסך הכל עטוף בדבר הזה שנקרא יצר רע.. ובלי היצר הרע הזה.. הוא בכלל לא רוצה להיות כזה.. .אז ריבונו של עולם מבקשת אני ממך מעומק ליבי בשם כל ישראל… שתקרב את כל התינוקות שנישבו וכל יהודי מגדול עד קטן לחזור אלייך בתתשובה… ככתוב :

מקום שבעלי תשובה עומדים , אין צדיקים גמורים עומדים. אז אבא בבקשה תתן להם את ההבנה להבין את גדולתך ולחוזר אלייך ושאני מדברת להם אני מתכוונת גם אליי.. ששתיתן גם לי להבין גדולתך.. בבקשה ריבנו של עולם אנחנו כל כך אוהבים אותך.. ואני כל כך מאושרת שאתה מזכה אותי כל פעם להעלות מדרגה ..

אני כל כך מאושרת אבא ..רק אתה יכול להבין כמה זה משפיע עליי שאתה איתי… אז אבא אהוב..תראה את בינך שבגלות שרוצים להתקרב אלייך.. תן להם בבקשה את השכל את הבינה.. אבא אני הקטנה העפר ועפר..לא מבינה ולא יודעת …את כמה תפילתי תתקבל…אבל אני רוצה שתיתן לי את הכוח להצליח בקדוש שמך..ולקרב כמה שעוד..

בבקשה תקבל אותי הקטנה לזרועותיך..אבא אני אוהבת אותך ומודה לך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אבאא תחדיר לי אמונה! תראה את הדרך הביתה! תקבל אותי אלייך..! ואל תפסיק לאוהב אותנו..! כי אין אנו יכולים בלעדיך!!!!!!!!!!!!!!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *