אלוהים היקר היום למדתי משפט

היום למדתי משפט  אין אנו יכולים להחזיק בדבר הכל זמני.

הזמן עובר אלוהי..עובר מהר מאוד. בחשבון נפש עם עצמי נמצאתי אשם. אשם,אשם,אשם. יש בי חרטה גדולה.

יש בי בושה עצומה. יש בי עצב רב. יש בי ריקנות אין סופית,התמודדות עיורת,כאב מתמשך,ואי יכולת לשנות דבר. אני מחפש את הבחירה…

הבחירה כל כך קשה..הפיתוי גובר עלי שוב ושוב ושוב. אני לא מפחד ממך…להפך אני אוהב אותך. אתה מעניש אותי..שוב ושוב ושוב..ואני יודע מה התשובה. אני יודע איך להפסיק את מסע הכאב..אני יודע..אך לא מצליח. אני רואה את השביל,רואה את אורכו,את רוחבו…אך כאילו איני יודע ללכת. אני בן 37 אלוהי. אני חושב שהגיע הזמן לשנות. יש לי ילדים מקסימים שהענקת לי,ואני מודה לך כמשתחווה עפר לרגלייך.

לבן יש בעיות בריאות אלוהי..אתה יודע מה הן. אבקש אלוהי רחמים על בני. כפי שריחמת על אברהם אבינו עליו השלום.(לא שאני שם עצמי עם אברהם חס ושלום,עפר לרגליו). אספר גדולותיך לבני ואלמד אותו חוקותייך.אדאג שיהיה אדם ישר וכן,ויפעל לחיות על פי המשפט :ואהבת לרעך כמוך שאמר רבי עקיבא עליו השלום .

אלוהי ירדות דמעות מעיני. אני עייף אלוהי. אבי שיחיה במצב בריאותי לא טוב.חושש אני מאוד אלוהי. שמור על אבי אלוהי. שלח לו בריאות ,שלח לו רפואה מלאה. ´´ברוך אתה השם רופא כל בשר ומפליא לעשות´´. שמור לי עליו אלוהי. אין לי מורה מעלי.אבי הוא מצפן חיי וגם בגילו יש לו הרבה מה ללמדני. אני בליבי עדיין ילד.אבי הוא העוגן של חיי.

אבי הוא המורה המדריך,יש לו ללמדני הרבה..ואני רוצה ללמוד אלוהי. אבי אדם מוסרי וישר. עושה בחייו הכל בשבילי.תודה אלוהי. אלוהי שמור עליו ושלח לו רפואה שלמה.למענך.למען

שמך.למעני אלוהי..למען יהיה לי מורה.. .למען יהיה לי עזר. אני מפחד מהלבד אלוהי. אלוהי היקר.

שלח לי פרנסה.שלח לי פרנסה בכבוד שלא אזדקק לנדבה. שלח לי פרנסה בכבוד שאוכל יהיה על שולחן משפחתי בשפע. שלח לי בבקשה פרנסה בכבוד שלא אצטרך לשקר ולרמות.

שלח לי בבקשה פרנסה בכבוד שלא ישפילו אותי הבריות. ובבקשה אלוהי עפר לרגלייך: בחן אותי מעט יותר.קשה לי מאוד. מאוד קשה לי אלוהי. אני מבקש את סליחתך ומחילתך אלוהי.מבקש רחמים.מתחנן. אני סולח לכל הבריות באשר הם. אין בי טינה לאדם.

אלוהי נשמה שנתת בי היתה טהורה…עזור לי בבקשה להיות אדם טוב. זו היא תפילתי אליך,היום בשעה 4 בבוקר.

כתבו מכתב לאלוהים

אתר סליחה מזמין אתכם לשלוח פקס לכותל המערבי
צוות אתר סליחה מדפיס את המכתב ומניח אותו בין אבני הכותל.

מכתבים לאלוהים שהגולשים כתבו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *