אלוהים , זאת שוב אני

הרבה זמן עבר מאז שכתבתי לך בפעם האחרונה אתה בטח שואל את עצמך למה .. אה, אתה לא צריך לשאול – אתה יודע הכל אתה אלוהים אני מניחה שאתה מבין , או משהו כזה …. כמה לבבות שברתי ?

אני מניחה שהרבה כמה פעמים ביקשתי סליחה ? כמה פעמים אמרתי שאני מאמינה בך ושאני לא מאמינה בך והתחרטתי והתחרטתי שוב ? אני מניחה שהרבה מה זה אלוהים ? להאמין או לא ? אני מניחה שאתה זה שבראת אותי …..

אז אני חייבת לך את החיים שלי, לא ?! אה , אבל בעצם אתה לוקח לי אותם אחר כך …… בכל מקרה ,תודה על 14 וחצי שנים של סבל ושל שמחה של צחוק ושל בכי של געגועים וזיכרונות של לרצות משהו או מישהו

עד כדי לרצות למות של כאב אינסופי ודיכאון ושל אושר ואהבה ( או מה שחשבתי שזה ) של התאהבות ושל שנאה של התרחקות מאנשים, ניתוק קשר, שינויים , התחלות, סופים , דברים שאיבדתי ושזכיתי של חיוכים ושל אכזבות של תקוות ושל כל השאר אני פגעתי בילדים שלא עשו לי כלום,

כשהייתי פגועה אני צחקתי על ילדים ירדתי עליהם ריכלתי עליהם אני קנאית, אני עצבנית, אני רכלנית ,עקשנית,צבועה אני מתלהבת וחשה, כפוית טובה,אני פוגעת אני רכושנית אפילו, אבל יש כאלה שעושים את זה יותר טוב ממני אז מגיע להם יותר , אני מניחה …..

תודה על כל מה שקיבלתי ועל כל מה שאיבדתי [ כנראה שלכל דבר יש מחיר ואם אני רוצה לקבל משהו אני צריכה לאבד משהו בתמורה ] תודה על עשרות בנים שאהבו אותי ושדווקא הוא לא יודע לאהוב תודה שהשלת אותי ושהייתי צריכה לגלות שהוא אפעם לא אהב אותי, שאני לא כזאת חשובה לו , שאני יכולה לצאת לו מהחיים וכלום לא ישתנה …. נחמד לגלות את זה – אפשר לעבור על זה כסדר היום …..

תודה על מה שקרה היום ואתמול ולפני כמה ימים , על הריכולים והסכסוכים , על שכמעט ואין לי חברות אמיתיות שאפשר לסמוך עליהן תודה על שאני צריכה לחיות בחברה כזאת, כשהכל מסביבי לא אמיתי .. שאי אפשר להאמין באף אחד כבר … שאני לא יודעת מי איתי ומי נגדי תודה על שניצלו אותי ושהטרידו אותי אני סולחת ..

מה איתך ?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *