אלוהים יקר שלי !

אלוהים יקר שלי! אני לא רגועה עוד מעט ניגמר התיקון שאני עושה הראש שלי המחשבות הדטגות לא במקום אני דואגת מה יהיה?! אני כל כל רוצה שהתיקון יצא תקין ומוצלח וזה יחבר בנינו שוב אני ואליהו אני הישתדלתי לשמור על עצמי בתיקון כמו שהייתי צריכה לנהוג בתיקון לא זיזלתי ההפך האמנתי התפללתי .

אני מאמינה שיהיה בסדר למרות שהכל כרגע ניראה לא ברור ואפור כזה. אלוהים יקר שלי,בבקשה תעשה נס שהתיקון יהיה טוב ומוצלח וזה יאחד אותי ואת אליהו.

הבקשה שלי שזה יהיה לפני החתונה של רחמים .בבקשה תן לי היזדמנות אלוהים אני מבטיחה להישתנות !! לטובה אני עושה הכל כדיי שהמצב ישתנה לפעמיים מתאפקת אבל אני ישלוט בפה שלי אני חייבת .

אני באמת מצטערת אלוהים שגרמתי למה שקורה כרגע בבקשה אלוהים סלח לי אני מצטערת באמת ואני מבטיחה לא לחזור על הטעות שעשיתי למדתי על בשרי .קיבלתי את העונש שלי.

אל תרחיק בנינו בבקשה תאחד אותנו אחרי התיקון הזה בבקשה אני מבקשת… אפילו לפני התיקון אני רוצה לקבל ממנו טלפון אני צריכה את זה אני מרגישה מאוד קשה לי מחודש שני זה מתחיל .

בבקשה עזור לי הנפש שלי כואב סובלת אני מרגישה שבורה יום ליום זה קשה לי מחודש שני אני לא מתלוננת חס וחלילה אלהים בבקשה תבין אותי אני אוהבת את אליהו ואני מצטערת על מה שעשיתי ואני רוצה לתקן .

אעזור לי אני מבקשת. תודה לך!:)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *