אלוהים יקר שלי

מחר מתחיל שבוע חדש יום חדש שנה חדשה עברנו כבר יומיים בשנה החדשה ניסתי להפוך דף להתחיל מהתחלה להפטר מכל ההרגלים והפגמים זה לא פשוט אני מבקשת סליחה מעצמי על חוסר הקפדה תשומת לב סדר עדיפות .

אני מבקשת סליחה מבן זוגי שפגעתי במחשבות באימרות בחוסר סבלנות ולפעמים גם בחוסר שפיות סליחה מניצן על החוסר שפיות על הרדיפה באובססיות שלי בענין הלימודים המשקל. סליחה לילדי האחרים בחוסר סבלנות לפעמים ובתגובות לא נכונות סליחה על מעט תשומת הלב להורים וסליחה על המעגלים המורחבים שמסביבי במי שפגעתי או לא התייחסתי אני מתפללת לשנה חדשה לשנות מתפללת לשקט בתוכי לשלום עם עצמי והמעגלים שמסביבי מבקשת להימנע מדפוסי התנהגות לא טובים שפוגעים שמבאים אותי לחוסר שפיות .

מתפללת לחזק את הנקיון באוכל לפעול בתוכנית בדרך בחיבור איתך ברוח בנפש . מתפללת לתת לילדי את כל כולי בדרך הטובה עם ומבקשת עבורם את הטוב מכל והצלחה לכל אחד בדרכו שמור עליהם מכל פגע מכל מכשול שיתנהגו בתבונה ובמעשים טובים הנחה אותם האר להם את הדרך ולווה אותם .

לתת אהבה ללא תנאי להורי בריאות שלמה הצלחה לאמא בניתוח שתתאושש במהרה. לפרנסה שתבוא שתקל שנצליח לעשות שיפוץ יפה או לחילוף מגורים מתאים רכב נוסף .

שנמשיך לטייל כזוג משפחה בארץ ובחו´´ל למקום העבודה שימשיך לשגשג . ולכל בניך ובנותיך לחיילים באשר הם שם שמור עליהם תן לנו שקט ושלווה לשנה החדשה ברך אותנו בכל טוב בשפע רוחני וחומרי שלא יחסר .

והחשוב מכל שגלעד שליט ישוחרר .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *