אלוהים למה אתה עושה לי את זה?

למה אתה עושה לי את זה? למה אתה פוגע בי כל פעם מחדש? מה עשיתי שמגיע לי לחיות כמו רווקה מזדקנת? למה אתה משפיל אותי בזה שאחותי צריכה לחכות שאני יתחתן כדי להתחתן? לא מספיק שנתת לאחי שיותר קטן ממני להתחתן לפניי? מה? לא סבלתי מספיק בחיים שלי? מה? גנבתי? רצחתי? פגעתי במישהו? מה עשיתי שאני צריכה לראות במשך שנים את כל העולם שמסביבי מתחתן ורק אני לא.

זה בגלל שאני לא שומרת שבת? רק מי ששומרת שבת זוכה להתחתן ולהביא ילדים? עד מתי אני יכיר גברים? עד מתי אני יתחיל ויסיים קשר כמעט באותה נשימה? למה? למה לאחרות זה מגיע בקלות כחלק המחיים ולי לא? למה אני צריכה לחלום על בעל וילדים ולהתעורר למציאות אחרת ולאחרות החלום הזה מתגשם? למה שלחת לי את אורן אם ידעת שזה ייגמר בצורה כזאת? למה נתת לי להיקשר אליו ולהתרגל אליו אם ידעת שהוא יפגע בי בעוצמה כזאת? למה שלחת אליו את החברה הקודמת שלו? זה הרי נגמר לפני 4 שנים.

למה החלטת להרוס לי את זה בדיוק שהרגשתי שאנחנו קצת מתקרבים? אתה לא מרחם עליי קצת?

אתה לא חושב שהגיע הזמן שלי להיות מאושרת? למה בראת אותי כזאת דפוקה שלא מצליחה להחזיק מעמד במערכות יחסים? עד מתי אני ימשיך לשמוע בחתונות בקרוב אצלך??

אני עוד מעט בת 29 ואחותי? בת 18 וחצי, אני לא מקנאה בה להיפך אני באמת מאחלת לה שתהיה מאושרת לה ולכל המשפחה שלי, אתה יודע כמה אני אוהבת אותם, אבל למה אתה מביא אותי למצב שאני צריכה לפחד שאני מעכבת את החתונה שלה? שבגללי היא דוחה את החתונה? אני בטוחה שהיא מתחננת בפניך שאני יתחתן, שהיא לא תתחתן לפניי.

רק שאלות יש לי ואפילו לא תשובה אחת. אני יודעת שאני לא צריכה להתלונן, שאני צריכה להודות לך על כל מה שיש לי ואני מודה לך באמת. אבל תבין שאני לא מאושרת, שחסר לי הבעל והילדים כדי להיות מאושרת באמת ואני לא יהיה מאושרת כל עוד אני ימשיך לחיות את החיים האלו.

תחשוב על ההורים שלי, שמתים שאני יתחתן ותחשוב עליי, אני בסה"כ בן אדם טוב, אני מתפרנסת בכבוד ויעשה הכל כדי שאורן יהיה מאושר, תוציא אותה מהחיים שלו, הייתה לה כבר הזדמנות והיא פיספסה אותה, תן לי את הצ´אנס שמגיע לי איתו ותקרב בנינו בחזרה.

תודה..

כתבו מכתב לאלוהים

אתר סליחה מזמין אתכם לשלוח פקס לכותל המערבי
צוות אתר סליחה מדפיס את המכתב ומניח אותו בין אבני הכותל.

מכתבים לאלוהים שהגולשים כתבו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *