אלוהים מה עשיתי?!!!

אלוהים! אלוהים!! אלוהים!!! מה עשיתי בחיים קודמים שאני משלם בחיים אלו? ביקשתי סליחות בעבר ומבקש גם היום ואבקש גם מחר! יודע שאני ככל האחרים אולם יודע שמאז היותי בוגר עשיתי רק טוב והכי טוב שאפשר- היו מקרים שנכשלתי והיו מקרים שפגעתי אבל כתוצאה מפגיעה בי.

לא יודע! עדיין מאמין בך- ניסתי את כל התאוריות נעזרתי בכל המשאבים הקיימים היום – לעזור, ללמוד מהעבר, ללמוד טעויות לתקן ורק טוב לעשות!!! אבל התוצאה תמיד נשארת אותה תוצאה.

מתי תהיה בי נחת? מתי תהיה לי משפחה ואהבה אמיתית? כל שיש לי בעולם הוא בני היקר מכל – מתנה גדולה בן זה שנתת לי!!! אוהב אותו ואתן בו לו כל שביכולתי לתת! לא מוכן להטלות בו – יבא יום ויצתרך להקים את משפחתו שלו. אלוהים הרי אתה בכל ואין סתר ממך! אני כבר שנים שלא מרגיש שייך לחיים – מרגיש כמו רובוט- חיי על פי מה צריך לעשות ומה צריך שיהיה.

יש לי בריאות – תודות רבות ומאוד לך מכל עומק ליבי יש לי עבודה – פרנסה תודות רבות לך גם זה מכל עומק ליבי. הרי מי כמוך יודע כי מברך אני אותך יום יום – בדרכי שלי על כל שנתת ותיתן לי!! אולם! אני אדם ללא שייכות – אמנם בן למשפחה גדולה שהיא בעצם רייקה חלולה ואין בה כל טעם וצבע.

יודע אתה כי נכד של רב אנוכי – נכון, אינני דתי אבל אני מאמין בך – אני אדם המרגיש שאין לו כל ייעוד ולא יעד בעולם זה! מרגיש שני יושב חושב בונה ומתכנן תוכניות לחיים ואתה יושב מסתכל בוחן משפיע מכוון לתוצאה הרצויה לך.

יודע אלוהים דבר אחד נתת לאדם והוא הרצון החופשי! היום בני הוא כל חיי ואני מחכה שיגדל להיות גבר העומד על רגליו עצמאי.

אם עד אז לא כיוונתני ולא מצאתי את חיי הרי שאני כבר מיותר!!! אם לא תקחני אני בא אליך ושם תשפוט ועשה בי כל שתחפץ לפחות מאמין שכך אדע למה חיי כאלו.

אני עייף!!! וכמעט שמאסתי בכל!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *