אלוהים שלי . אני באמת מצטערת

אלוהים שלי רציתי להגיד סליחה ושאני מצטערת על מה שעשיתי בימים האלה ובכללי כל התקופה הזו היו ימים שכעסתי עלייך ולא הבנתי את הדרכים חדשות שאתה מנסה לתת לי..

אני באמת מצטערת התנהגתי לא טוב ואני מתביישת בעצמי..

בבקשה תסלח לי אלוהים שלי אני עשיתי הרבה שטיות ודברים לא טובים מכעס אבל לא הרגשתי אחריהם טוב הרגשתי שזה אוכל איתי מבפנים ולא יכולתי להירגע וביקשתי סליחה ואני שוב עוד ועוד מבקשת שתסלח לי על המעשים שלי סיפרתי למישהי בהריון משהו שאמרו עליה ולא הייתי צריכה אני צגרישה שגרמתי לה לא טוב תסלח לי על זה אלוהים.

אני אוהבת אותך מאוד אלוהים וסליחה שפקפקתי בדרך שלך אתה רוצה בשבילי רק טוב אני יודעת וזה ייקח זמן עד שהלב שלי יירגע קצת ויתרפא אני מאמינה שאתה תגרום לי לחיות בעתיד טוב יותר בלעדיו אני באמת רוצה שיהיה לו טוב למרות שזה קשה לי ..

אני שוב מצטערת גם על המחשבות הרעות שהיו לי וההרגשה כעס ונקמה ..

אני לא בנאדם כזה זה פשוט כל כך הכעיס אותי ומשהו השתלט עליי והתנהגת כך. אני רוצה שיהיה לי טוב והקלה בנשמה אלוהים בבקשה תעזור לי להקל על הלב שלי .. ולעזור לי לתקן את הדרכים שלי ולהתחיל הכל מחדש בדף נקי וטוב.

בבקשה תמיד תשמור עליי כמו שעשית כל החיים תהיה איתי ולצידי כי אלה הרגעים שאני צריכה אותך לידי.. אני מאוהב אוהבת אותך אלוהים בבקשה שוב תסלח לי על חטאי ועל המעשים שלי. אני מתחרטת על הכל ורוצה עכשיו שלכולם יהיה טוב מחר זה יום קשה בשבילי זה תאריך שאני לא ישכח בחיים ..

אני רוצה להגיד לך שאני מקבלת המתמודדת עם מה שאתה רוצה בשבילי אני מתמודדת לאט לאט עם המצב החדש למרות הקושי הזה. אבל אלוהים בבקשה תהיה איתי ברגעים האלה ובתקופה הקשה הזאת.

מנהגי יום כיפור

יום כיפור, חל בתאריך י' בתשרי. ביום זה עורכים חשבון נפש ומבקשים סליחה וכפרה על חטאים שבין אדם לאלוהים ובין אדם לחברו לפי התורה, מטרת

כפרות – הסבר על הכפרות

כפרות העברת חטאים ומחילת עוונות, היטהרות על ידי הבעת חרטה על העבר וקבלה על העתיד, בתקווה תמורה כנגד עונש על העברות מידי אלוהים. זמן הכפרות […]

יום כיפור – יום הכיפורים

בחודש השביעי בעשור לחודש תענו את נפשותיכם…" "…כי ביום הזה יכפר עליכם לטהר אתכם,לפני ה' תטהרו  יום כיפור / יום הכיפורים: חל בי' בתשרי, הוא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *