אלוהים שלי היקר. אתה תמיד עזרת לי

אלוהים שלי אתה ודע שאני אוהבת אותך כל כך.

אתה תמיד עזרת לי בחיים אתה תמיד הוצאת אותי מבעיות ותמיד שמת לי מכשולים כדי שאלמד עוד ועוד דברים על החיים..

אני מתחננת ממך שמה שקרה יהיה רק שיעור קטן והכל יחזור להיות כמו שהיה .. אני מתחננת תחזיר לי את בעלי בחזרה לזרועותיי שהוא יאהב אותי ויבין שהוא עשה טעות.. אלוהים אני עשיתי הרבה טעויות ואני מצטערת על הכל אני מצטערת שראיתי לו להרגיש רע ולהרגיש שאני לא עוזרת לו או אוהבת אותו הוא כל העולם שלי. אני מבקשת שתיתן לנו לחזור אחד לשני ולהיות מאושרים תמיד..

תפתח את ליבו תרכח את ליבו שיאהב אותי שוב שירצה אותי שוב .. אלוהים שלי אני כל כך מפחדת להיות בלעדיו את החיים שלי אני רוצה רק איתו אני אוהבת אותו בכל ליבי ונשמח. על הטעויות שעשיתי תסלח לי על כל הדברים שעשיתי סלח לי ..

אני נודרת נדבר לך שעם אנחנו נחזור להיות ביחד והכל יהיה טוב בינינו אני נודרת נדבר להיות אדם שיעשה שינויים רבים ויהיה אדם הרבה יותר טוב..

אני רוצה לחיות את חיי רק איתו בבקשה תעשה לי את הנס הזה אלוהים שלי. אני רוצה גם לבקש ממך שתיתן לאמא שלי הרבה בריאות וכוחות לשרוד הכל .. קשה יחיה חיים ארוכים וטובים שאחותי תמיד תהיה מאושרת ומוצלחת..

שהמשפחה שלי תמיד תהיה בריאה מאושרת ומאוחדת. אלוהים שלי היקר תקרב את שני הלבבות שלנו תקרב אותנו ביחד עמוק בלב אנחנו מאוד אוהבים אחד את השני.. אנחנו פשוט כועסים..

תחזיר אותנו להיות יחד בבקשה אלוהים אני מתחננת בכל היקר אני רוצה תמיד להיות איתו ואני רוצה שהוא יאהב אותי כמו שתמיד היה. אלוהים שלי אתה יודע שאני לא שומרת שבת ואני מצטערת על כך.

אני מבטיחה שאני יעשה כל מה שאני יכולה להמעיט בזה ולהמעיט בזה בשבת.. אלוהים אני אוהבת אותך מאוד ואני יודעת שאתה אוהב אותי אני יום יום מנסה להיות הכי טובה שיש ולהיות אדם טוב יותר מיום ליום.

תעשה לי את הנס הזה בבקשה אלוהים אל תרחיק אותו ממני תברך את הנישואים שלנו ותשאיר אותנו ביחד מאוחדים בבקשה אלוהים בבקשה.

אני מאוד אוהבת אותך ותמיד האמנתי ותמיד יאמין שאתה הכל הטוב והרחום שאוהב את כולם ללא תנאים. אני מצטערת עם לפעמים קשה לי להאמין שאתה רוצה בטובתי .. אלוהים שלי זה מה שאני שאני רוצה בחיי להיות איתו.

תיתן לנישואים האלה נס בבקשה אלוהים אל תיתן שיקרו גירושים הוא כל העולם שלי. אני אוהבת אותך אלוהים שלי ואני יודעת שאתה תמיד מקשיב לי תרחם עליי ותיתן לי את הנס הזה.

אתה הכל יכול אתה האהוב מכולם אתה תמיד איתי ומרים אותי אני מבקשת שלא תרחיק אותו הנישואים ומהחיים ומאהבה שלי תקריב בינינו לעד.

תודה אלוהים שלי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *