אלוהים שלי חודשים לא כתבתי לך

אלוהים שלי היקר כבר חודשים לא כתבתי לך ..

ההתמודדות שלי עם העבר והגירושים עברה לא בקל אבל עברתי הכל ואני כבר לא חושבת על זה בזכות בחור חדש שהופיע בחיים שלי אתה רואה הכל ויודע שהבנאדם הזה הציל אותי הוא היה ההצלה שלי אחרי כל התקופה הנוראית שעברתי הוא הצליח לגרום לי להרגיש שוב חיה פתאום חזר לי החשק לחיות התחלתי לשיר במקלחת ולשיר בכל מקום לרקוד עם עצמי חזרתי לצחוק חזרתי לחייך בלי להעמיד פנים החיוך היה אמיתי.

הוא היה הכל בשבילי חשבתי שזהו יצאתי מזה ועכשיו אני יכולה לחזור להיות מאושרת . ואז זה קרה שוב.. הכל התנפץ הוא החליט לעזוב .. אחרי זה שיקרתי לו אלוהים אתה יודע ..

והוא גילה על זה ועכשיו הוא שונא אותי והוא חושב עליי את הגרוע מכל אני עשיתי את זה כי אני לא יודעת כבר מה לעשות כדי לשמור על האושר שלי שלא יברח. אחרי שעברתי את כל ההתקפים והחוסר רוגע זה חזר שוב..

אני בדיכאון אני חיה כמו רובוט שמה שאומרים אני עושה אני לא מתפקדת שכלית ופיזית .. אני לא יכולה לחיות בלעדיו מרגישה שחסר לי אוויר לנשימה הוא היה הכל בשבילי הוא היה המלאך שהציל אותי וגרם לי לחיות.

אלוהים אני עייפה כבר להתמודד שוב ושוב בבקשה תחזק אותי תיתן לי כוחות אני מבקשת ממך כוח להתמודד עם זה שוב ולהמשיך הלאה כוח להצליח לקום בבוקר ולחייך להיות מאושרת להרגיש חיה אני עכשיו מרגישה לא בחיים.. אלוהים אל תיתן לי לוותר תעזור לי השנה הזאת הייתה הנוראית ביותר בחיים שלי דברים רעים לא הפסיקו לקרות לי ..

תעזור לי להצליח להתמודד עם הכל . תיתן לי כוחות להמשיך . תודה אלוהים שלי.

מנהגי יום כיפור

יום כיפור, חל בתאריך י' בתשרי. ביום זה עורכים חשבון נפש ומבקשים סליחה וכפרה על חטאים שבין אדם לאלוהים ובין אדם לחברו לפי התורה, מטרת

כפרות – הסבר על הכפרות

כפרות העברת חטאים ומחילת עוונות, היטהרות על ידי הבעת חרטה על העבר וקבלה על העתיד, בתקווה תמורה כנגד עונש על העברות מידי אלוהים. זמן הכפרות […]

יום כיפור – יום הכיפורים

בחודש השביעי בעשור לחודש תענו את נפשותיכם…" "…כי ביום הזה יכפר עליכם לטהר אתכם,לפני ה' תטהרו  יום כיפור / יום הכיפורים: חל בי' בתשרי, הוא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *