אלוהים שלי קשה היה לחבב אותי

רציתי לספר לך כי אני לא יכולה לומר את הדברים לאנשים שאני רוצה לומר להם: תודה- רציתי לומר שאני מודה להם שהם טיפלו בי למרות שקשה היה לחבב אותי ושאני לא האדם הכי מעניין וראוי.

תודה על זה שגם אם לפעמים הקשתי עליהם הם לא ויתרו ישר, והרבה פעמים למרות שלא אהבו אותי הם התאמצו לא להראות לי את זה כדי שלא יכאב לי בלב.

תודה מיוחדת לה שהיא הלכה איתי במדרכות של העולם בחוץ וחשפה אותי לחיים ולפעמים גם לעצמי, והזכירה לי איך הייתי פעם ומה ראוי שיהיה היחס למי שזקוק ולכל אדם בעולם.

תודה שהיא לא ויתרה למרות ששנאה אותי וגם כשבסוף עזבה אותי גם אז היא לימדה אותי הרבה על עצמי. עצוב לי- עצוב לי בלב שלא יכולתי להיפתח בזמן ולהיות יותר כנה. כאב לי וכואב לי שלא אהבתם אותי ולא ניסיתם להבין אותי.

עצוב לי שהיא ויתרה על לעזור לי אבל אני גם מבינה אותה. היא מתעסקת באנשים שזקוקים לעזרה יותר ממני (אלוהים בבקשה תעזור לאנשים האלה). כואב לי שהוא לא ניסה להיות קשוב גם לצד שלי.

כואב לי הכי הרבה בלב שהיא זו שנתנה לי תקווה והוציאה אותי מהקירות הסוגרים של הבית, והיא גם זו שכשראתה אותי ברחוב במקרה הסתכלה עלי במבטים של ´´הלוואי ולא היית קיימת´´.

זה פוגע וכואב שבכל פעם שקשה לי אני לא יכולה לדמיין אותם תומכים בי בלב.עצוב שבאתי עם תקווה לסוף טוב ואוהב ועכשיו העצב נמשך וכך גם הסיפור. כואב לי אם כואב להם. אם פגעתי. ונראה לי שפגעתי.

סליחה- אני מתנצלת על הדברים שאמרתי לו בהתחלה. לא התכוונתי. אני מאוד אוהבת אתכם ומאושרת שפגשתי משהו מכם לרגע, רק אתה ה´ יודע כמה שאני אוהבת ומודה.

אני גם מצטערת אם פגעתי בך, רק רציתי שתאהבי אותי כמו שאני ולא כל כך ידעתי איך ובשלב מסוים גם לא כל כך מצאתי ´´אותי´´ כדי לסיים את זה יפה. אני מצטערת שלא התנצלתי ונפרדתי ממך כמו שצריך כשהיה אפשר.

ההתנצלות הגיעה לך אבל אני פחדתי מדי כי באת כועסת ולא הצלחתי למצוא פתח של חמלה להיכנס דרכה. עד היום הלב שלי צועק סליחה.

תודה מכל הלב וסליחה מכל הלב

מנהגי יום כיפור

יום כיפור, חל בתאריך י' בתשרי. ביום זה עורכים חשבון נפש ומבקשים סליחה וכפרה על חטאים שבין אדם לאלוהים ובין אדם לחברו לפי התורה, מטרת

כפרות – הסבר על הכפרות

כפרות העברת חטאים ומחילת עוונות, היטהרות על ידי הבעת חרטה על העבר וקבלה על העתיד, בתקווה תמורה כנגד עונש על העברות מידי אלוהים. זמן הכפרות […]

יום כיפור – יום הכיפורים

בחודש השביעי בעשור לחודש תענו את נפשותיכם…" "…כי ביום הזה יכפר עליכם לטהר אתכם,לפני ה' תטהרו  יום כיפור / יום הכיפורים: חל בי' בתשרי, הוא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *