אלוהים שלי חצי ממני

אלוהים שלי היקר פעם אחרונה שדיברתי איתך ביקשתי ממך דבר שמאוד רציתי ורק עכשיו אני מתחילה להבין למה לא הגשמת את רצוני הוא לא שווה אותי ולא שווה חצי ממני ..

אני רוצה להגיד סליחה על זה שעשיתי טעויות ושאני לא רציתי לפגוע באף אחד בכוונה הייתי במשבר ובמצב נפשי קשה.. אלוהים שלי אתה יודע שלא עשיתי שום דבר בכוונה אני מאוד רוצה שתסלח לי על כל החטאים שלי ועל כל הטעויות שאני לפעמים עושה משטויות בראש. אלוהים אני יודעת שאתה רוצה בשבילי רק טוב כמו אבא בשבילי..

לפני כמה ימים הכרתי בחור חדש ולא חשבתי שיקרה מצב שאני אוכל לחשוב על גבר אחד אחרי כל מה שעברתי אני חשבתי שאני עוד אוהבת את בעלי לשעבר אני לפעמים עדיין חושבת שאני אוהבת אותו אבל לפני כמה ימים שראיתי את הבחור החדש פתאום התחלתי להרגיש פרפרים שלא הרגשתי כבר הרבה שנים משהו בעיניים שלו תפס אותי.. אלוהים הוא הגבר הראשון שמכל התקופה הארוכה והקשה הזו הצליח לגרום לי להרגיש משהו..

אני אפילו בהלם מעצמי.. אני מאוד רוצה שיצליח בינינו כי אף פעם לא אהבתי בנאדם ממבט ראשון גם בעלי לשעבר לא אהבתי ממבט ראשון אתה יודע את זה אני יצאתי איתו לדייט ראשון בגלל שחברה שלי לחצה עליי ואז רק אחרי שבועות התחלתח להרגיש משהו ולהידלק..

אבל הבחור הזה הצליח לעשות לי משהו בלב ביום הראשון לא יודעת איך קרה מצב כזה.. אבל מצב אחד אני לא יודעת מה קורה אצלו בלב עם הוא בכלל יאהב אותי וירצה להיות איתי אני יודעת אלוהים שהביטחון שלי מאוד ירד בזמן האחרון הוא גם לא היה אף פעם וואוו .. אבל יש רגעים שאני מאוד מפחדת לתת את הלב שלי שוב מפחדת שישאירו לי שם עוד צלקת חרוטה אני יודעת אלוהים שעם אני יעבור עוד שברון לב כזה אני לא ישרוד אותו..

עכשיו אני מבקשת ממך שאני ימצא חן בעיניו הוא ניראה בחור מאוד טוב והוא גם עבר חיים לא קלים בענייני אהבה שנינו עברנו קשיים ותרופות נוראיות ..

אולי זה אמור להיות אולי הוא זה הגורל שאתה מתכנן לי.. אני רוצה להגיד לך תודה אלוהים שאתה תמיד איתי ושומר עליי מכל רע.

מנהגי יום כיפור

יום כיפור, חל בתאריך י' בתשרי. ביום זה עורכים חשבון נפש ומבקשים סליחה וכפרה על חטאים שבין אדם לאלוהים ובין אדם לחברו לפי התורה, מטרת

כפרות – הסבר על הכפרות

כפרות העברת חטאים ומחילת עוונות, היטהרות על ידי הבעת חרטה על העבר וקבלה על העתיד, בתקווה תמורה כנגד עונש על העברות מידי אלוהים. זמן הכפרות […]

יום כיפור – יום הכיפורים

בחודש השביעי בעשור לחודש תענו את נפשותיכם…" "…כי ביום הזה יכפר עליכם לטהר אתכם,לפני ה' תטהרו  יום כיפור / יום הכיפורים: חל בי' בתשרי, הוא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *