אלוהים שלי לפני כמה שנים ביקשתי

אני יודעת שלפני כמה ימים ביקשתי ממך שתחזיר אליי את ל ´ אני אוהבת אותו ורוצה אותו אבל אני חוששת שהוא לא אוהב אותי לפחות לא ברמה שאני אוהבת אותו.

אני רוצה שתיתן לי סימן אם לחכות לו או שלא. האמת היא שאני מתחילה לקבל את זה שאולי לא נהיה ביחד יותר שאין הרבה סיכוי שאני והוא נחזור להיות אי פעם ביחד, כ´´כ הרבה מחשבות יש לי ובכל פעם אני מרגישה שמצד אחד הוא הגבר היחיד בחיים שלי ומצד שני אני צריכה להמשיך הלאה ולנסות קשרים עם גברים אחרים.

יש מישהו שמעוניין בי ואין לי מושג מה לעשות, האם לנסות או לשמור את עצמי לגבר היחידי שאני רוצה או שבכלל הוא לא הזיווג שלי ואז אולי אני מפספסת את הבחור שהוא כן הזיווג שלי. בבקשה תעזור לי אין לי מושג מה לעשות עם עצמי אני כל היום במחשבות.

תן לי סימן קטן איך להמשיך, האם לחכות לו או שלא?? לפעמים נדמה שאתה נותן לי סימן שהוא הגבר שלי אני נתקלת בשם שלו ובשם משפחה שלו אני רואה ושומעת דברים שמזכירים לי אותו, אני לא יודעת אם זה צירוף מקרים או שאתה פשוט אומר לי בדרכך: אל תשכחי חכי לו הוא יחזור.

אני נשמעת כמו אישה מתוסבכת אני רוצה אותו ובזמן שאני כותבת לך אני בעצם מבינה שהדבר היחיד שאני רוצה זה להתחתן ולהביא ילד/ים אני רוצה את זה באמת.

בבקשה תראה לי את הדרך שאני צריכה ללכת בה.

כתבו מכתב סליחה

האם פגעת במישהו/ במישהי? העלבת? בגדת?
השפלת? שיקרת? ריכלת? שכחת?
או אולי נפגעת בעצמך ?

אנו נעשה את הצעד הראשון בשבילך היכנסו ותכתבו את מכתב בסליחה שלכם >>>

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *