אלוהים אני דתיה

אני מרגישה רצת מוזר לכתוב לך מכתב כי אני מרגישה שאתה פה, לצידיי, אתה לא צריך רשמיות או שכן? אני דתייה, אני לא מברכת ולא מתפללת, היו מקרים שלא שמרתי שבת ולא חג, אכלתי חלב מיד אחרי שאכלתי בשר, אבל עדיין, אני מרגישה קרובה אליך מאוד.

אתה כאן ואני מרגישה שאתה כאן. אנא אלוהים עזור לי בדרך שלי, תעזור לי לא להסתבך ולא להגיע למצבים לא רצויים ושמצבים לא רצויים יגיעו אלי.

אולי כשאגדל לא אהיה דתייה מבחינת הממשלה והאנשים הסובבים אותי, אבל תמיד אהיה דתייה בלב, כי אני לא יכולה שלא להאמין שאתה לא קיים, לא אחריי מה שקרה ומה שהרגשתי לפני כמה שנים.

אלוהים תאהב אותי ותעזור לי בדרך שלי, שלח ברכה ואהבה לידידי נפשי ובריאות ואושר למשפחתי וחבריי מכבר, אני מדברת כמו איזו זקנה, למרות שאני בך הכול בת שבע עשרה שנה… את האמת? אני לא נראית כמו בת שבע עשרה, אני נראית כמו בת חמש עשרה או ארבע עשרה, הגוף שלי מפותח, אבל הפנים שלי הם פניי ילדה, ועייני הם עייני זקנה, שראתה המון בחייה וחוותה המון, ואלוהים, אתה יודע כמה.

הבקשות שלי הם לא כלליות, הם ספציפיות, אבל אני לא יודעת איך לבקש אותם. אולי כי אני לא יודעת מה אני רוצה?! אלוהים תעזור לי עם הקשיים שאני לא מתמודדת איתם, אבל צריכה להתמודד איתם.

יש לי גם בקשה שהמון אחרים ביקשו אותה וזה הצלחה בלימודים, קשה לי ללמוד, רשה לי לסכם וקשה לי לעמוד בלחץ בחרדה ובפחד שלי.

אלוהים, תן לי את הכוח לעזור לאחרים, תן בליבי את החוכמה, ההבנה והדעת לעשות זאת לטובה, תן לי את הביטחון שמה שאני עושה זה נכון וזה טוב, ואלוהים, בבקשה תפסיק את הבדידות שלי, כי להיות נוודה זה לא כיף, זה כואב, זה לא מחשל, זה מחליש.

מנהגי יום כיפור

יום כיפור, חל בתאריך י' בתשרי. ביום זה עורכים חשבון נפש ומבקשים סליחה וכפרה על חטאים שבין אדם לאלוהים ובין אדם לחברו לפי התורה, מטרת

כפרות – הסבר על הכפרות

כפרות העברת חטאים ומחילת עוונות, היטהרות על ידי הבעת חרטה על העבר וקבלה על העתיד, בתקווה תמורה כנגד עונש על העברות מידי אלוהים. זמן הכפרות […]

יום כיפור – יום הכיפורים

בחודש השביעי בעשור לחודש תענו את נפשותיכם…" "…כי ביום הזה יכפר עליכם לטהר אתכם,לפני ה' תטהרו  יום כיפור / יום הכיפורים: חל בי' בתשרי, הוא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *