אלוקים היקר שלי!

אלוקים יקר, אני כותבת לך את מכתבי ולספר לך מה אני עוברת ביום יום מאוד קשה לי היום יום אני מוצאת את עצמי בדיכי לא אוכלת כמו שצריך עצוב בוכה כל יום אין מצב רוח יש לי המון זיכרונות כלפיי אליהו

אהבה שלנו החיבוק החם הנשיקה הבילויים במיוחד המפגשים שלנו כל סוף שבוע זה היה בשבילי הכי כיף בעולם שהייתי איתו הרגשתי מאושרת !! הינו עושים הכל ביחד מדברים צוחקים יושנים וגם כל היציאות שלנו הרגשתי כל כך בטוחה איתו והיה לי איתו כל כך כיף גם הינו בציפיה להתחתן ולהביא בעזרת ה´ תאומים/ות יפים כמונו ומוצליחים ובריאים….

החלום ופיתאום הכל התפוצץ לי כל כך כואב לי מאוד אני מודה אלוקים אני אשמה באשמתי אלוקים אני מבקשת ממך בבקשה תן לי היזדמנות להוכיח את עצמי הפעם זה יהיה שונה אני מבטיחה לך למדתי על בשרי את המכה אני אמת מדברת עם כל הלב אליך אבדתי משהו שאני אוהבת לדבר הזה חיכתי המון זמן והינה שלחת לי אותו אחרי הרבה שנים והינה יעקב רצה להכיר בנינו לפני 4 שנים והינה כוונתה אותנו להכיר באינטרנט יצאנו ביחד שנה והיה פשוט כיף אני מבקשת שתסלח לי בבקשה ותחזיר אותנו שוב כמו שפעם הינו זוג מושלם זוג מהשמיים !!!

חיברת אותנו הינו זוג מהשמיים בזכותך ואני מודה לך מעומק הלב שנתת לי מישהו כמו אליהו בזכותו אני יודעת מהי אהבה עכשיו תודה ששלחת לי אותו .עכשיו אני מבקשת שתחזיר לי אותו בחזרה אליי בבקשה זה כל מה שאני מבקשת לפני החתונה של רחמים . אני מרגישה שהתחזקתי וזה טוב לי ומחזק אותי ונותן לי רצון וכוח לימים האלה בלעדיו אני מאמינה בך ובוטחת בך שאתה תחזיר אותו .

אתה מלמד אותי להעריך את מה שהיה לי ואני לא עשיתי זאת והינה העונש שלי .אני למדתי להעריך .בבקשה אלוקים אני מבקשת רק שתחזיר אותו אליי בבקשה כמה שיותר מהר לפני החתוה של רחמים בימים האלה. תעזור לי? אני מצטערת באמת!!

אני לא בן אדם רע שמגיע לי נתתי המון אהבה ואני עדיין אוהבת אותו מאוד בבקשה אלוקים יקר שלי אל תישלח לו בבקשה אף אחת חוץ ממני רק אותי תחבר בנינו שוב אלוקים .אני לא יכולה בלעדיו עוד .

בא לי לחבק אותו עכשיו וליראות אותו אני תמיד מדמיינת את הרגע הזה שהוא יגיד לי ´´שהוא אוהב אותי וזהו זה אנחנו ביחד שום בן אדם בעולם לא יפריד בנינו ´´ אלוקים ישקר שלי האם תוכל לעזור? בבקשה אני מצטערת באמת אעשה נס ותחזיר אותו אליי בבקשה כמה שיותר מהר לחיי .

אני עושה כרגע תיקון אעשה בבקשה שהתיקון יהיה מוצלח ויחבר בנינו .אלוקים אתה הכל יכול אפילו בדקות האלו הימים האלה עזור לי .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *