אלוקים היקר כל כך רע

אני לא יודעת מה לעשות. אני ובעלי מכאיבים האחד לשני כל הזמן ואני לא מצליחה להפסיק את זה.

אני מרגישה כל כך רע ואני לא יודעת מה עושים.

אני לא רוצה לפגוע בו אבל אני לא יודעת מה לעשות אחרת. המצב הכספי שלנו נורא ואיום. אין לנו ילדים ואולי לעולם לא יהיו.

אני מאד בודדה כאן ואני לא יודעת מה לעשות עם כל הזעם והכאב שיש בי.

אין לי כסף ללכת לטיפול אין לי כוח נפשי לצאת לעבודה והשירותים שיש בחינם הם על הפנים כלומר לא מקצועיים וחובבניים ועושים יותר נזק מתועלת. אני מיואשת ועצובה ואני לא רוצה לקחת עוד תרופות כי אין לזה סוף.

אני עייפה מלדאוג ולפחד ואין לי כוח להתמודד יותר עם כלום. אני כל כך כועסת עליך אלוקים ואני רוצה לצרוח עליך אבל לא יכולה. אני לא מבינה מה אני אמורה לעשות ואתה לא עוזר בכלל.

ניסיתי להיות ילדה טובה ולקיים מצוות, ניסיתי לבטוח באנשי טיפול ובטיפול תרופתי, ניסיתי להעזר בחברות, ניסיתי לחשוב חשיבה חיובית ולהיות בשמחה, ניסיתי להתפלל, ניסיתי לבכות, ניסיתי להתחנן. אני כבר לא יודעת מה עוד. שום דבר לא עוזר. אין לי כוח יותר.

אני עומדת לאבד את בעלי. גם הוא לא יודע כבר מה לעשות איתי. אני לא מצליחה להרגע ואתה לא עוזר לי בכלל. אני לא מצליחה להחזיק את הראש מעל המים. אני לא רוצה לקחת תרופות אנטי דכאוניות.

אני לא רוצה! זה אף פעם לא נגמר אם מרגישים יותר טוב אז זה סימן שהתרופה עובדת ואז אסור להפסיק או להוריד במינון ואם מרגישים יותר גרוע זה סימן שצריך להעלות במינון או להוסיף תרופה נגד תופעות לוואי בקיצור זה חתונה קאתולית. אין שום אפשרות להיפטר מזה. בבקשה תעזור לי. אני חושבת שמגיע לי עזרה. לא יודעת למה.

אולי בגלל שאני חלשה יותר מאנשים אחרים. אין לי כוח או ידע או נסיון או יכולת להתמודד עם החרא הזה. בבקשה. אני לא רוצה להסתובב מסוממת מתרופות פסיכיאטריות.

אני רוצה להיות במצב רוח טוב בלי שיחשבו שיש לי מניה. אני רוצה לקבל את העובדה שאני חיה במקום שרוב המדינה קוראת לו חור.

שהפקידה בדואר מרשה לעצמה להרים אף כי אין לי כסף. שיכול להיות שלעולם לא יהיו לי ילדים. שיכול להיות שיקרה משהו לבעלי כי יש לו לחץ דם גבוה ואני מכעיסה אותו.

אני רוצה לקבל את העובדה שאפילו שאני רוצה אני לא יכולה ללמוד עכשיו תואר שני שאף אחד לא יכול לעזור לי חוץ ממך ואני לא מבינה מה אתה עושה ולמה ואני לא מצליחה להרגיש שזה לטובה.

ענת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *