אלוקים מושיענו לפעמים

לפעמים נדמה לי שאני חי בתוך עולם לא מציאותי.יש לי רגעים עם עצמי שאני שואל אולי זה בכלל חלום ואני יתעורר יום אחד בעולם האמיתי ולא זה שאנחנו חיים בו היום.

אני נשוי עם בחירת ליבי באושר,אנחנו כל כך מתאימים ויודעים להשלים אחד את השני.יש מלא דברים שמציקים לי אבל הדבר הכי הכי חשוב הוא שלא טוב לי עם החיים שלי כרגע.

אני רואה אנשים שיש להם קריירה מצליחה,חיים טוב,יש להם ילדים מתוקים,והרמת חיים שלהם גבוהה מאד.

אני למשל חי בפשטות ויודע להיסתדר עם מה שיש אבל למה שזה ימשך לנצח?גם אני רוצה להרגיש כמו אלה שחיים טוב ונהנים מהחיים הטובים.אני חושב שלכל אחד מגיע לחיות ככה כי בסך הכל חיים רק פעם אחת ולמה שלא נהנה מכל מה שהעולם הזה נותן לנו.

דבר שני אני מאד אוהב ילדים והתקשורת שלי איתם מאד מאד מיוחדת,והסוד שלי להצלחה איתם הוא כי אני בעצמי ילד ומרגיש את מה שהם מרגישים.כשאני במפגש עם המשפחה תמיד אני עם הילדים ובקושי נמצא עם אלה שבגילי.

לפעמים זה מציק לי שאולי משהו לא בסדר אצלי אבל כשאני רואה את השימחה שאני מעניק להם למי אכפת? אבל הבעיה שלי היא שיש לי פחד להביא ילדים משלי כי אני מאד מאד מפחד איך אני יצליח לשרוד איתם את הזמן כי כשאני עם האחיינים שלי זה לזמן קצר ועם הילדים שלי זה יהיה לזמן ארוך יותר כי הם שלי. אלוקים שבשמיים אנא עזור לי להבין למה אני מרגיש ככה ולמה אני לא מצליח להתקדם כלל בחיים.

אני לא מתפלל אליך הרבה ואני לא מסורתי לצערי אבל אני מאמין בך מאד ויודע שהעולם שאנו חיים בו לא נברא סתם ככה.כואב לי לראות אנשים שמתים מזיקנה,מתאונות,ממחלות או מכל דבר אחר ואני לא מבין למה כל זה קורה?רחם עלי ועל כל אלה שבמצוקה ושצריכים את עזרתך.

חטאתי המון בחיים שלי ואני לא רוצה לפרט כאן כי אתה רואה ושומע הכל אז אתה יודע בדיוק על מה אני מדבר והחטאים האלה עדיין קורים ואין לי דרך לעצור את זה.הכל מסובך אצלי בראש ואני מחפש דרך החוצה ולא מוצא.

אני מתחנן אליך אלוקים,עשה שיהיו לי ילדים למופת,עזור לי להצליח בחיים ולחיות טוב,עזור לאישתי להישאר בריאה שתוכל להיות איתי ולדאוג לילדים שיהיו לה בעזרת השם.היא התחילה הפריות ואני נורא חושש מכל זה כי אני מרגיש שאני לא מוכן להביא ילד לעולם שכזה. אני רוצה שהילדים שלי יחיו טוב ובעולם הרבה יותר טוב.

אנא אלוקים תן לי פרנסה ובריאות ותדע שאפילו שאני לא מדבר אליך הרבה אני מאד אוהב אותך כי אתה זה שגורם לכולנו לעבור יום ועוד יום ולהאמין שבסוף הכל יסתדר ויהיה לכולנו טוב. תודה שהקשבת. ממני עידו.

כתבו מכתב לאלוהים

אתר סליחה מזמין אתכם לשלוח פקס לכותל המערבי
צוות אתר סליחה מדפיס את המכתב ומניח אותו בין אבני הכותל.

מכתבים לאלוהים שהגולשים כתבו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *