אלוקים שלי רציתי שתדע ושאחרים גם.. (ג´ס)

כל דבר שארשום לא משתווה.. לא משתווה לחכמתך אלוקים.

כל סליחה שאבקש לא תגיע לי עליה מחילה.. אין אדם שישתווה לגדולתך.. אין מעשה שאעשה ויספיק כדי להלל ולשבח את כל נפלאותיך.. למרות ההתקרבות שלי אל הטריטוריה שלך אני עדיין הכי רחוקה בעולם- כי אני עדיין חוטאת בזה שאני לא מספיק מפיצה אותך אלוקיי..

שאני דוממת כאשר אנשים עוברים את הגבול ופוגעים.. פוגעים ורומסים בהתנהגותם חוקים שהצבת.. ואני בשתיקה שלי ליד אנשים כאלו רק מחמירה את המצב.. אני לא מתקוממת מספיק והקלפים הנכונים לא כולם בידיי ואני לא חוקרת מספיק כדי לזרוק אותם על השולחן..

אני עדיין נמצאת במקומות הלא נכונים שמלאים בסימני שאלה בזמן שיש לי תשובה ברורה- שללכת בדרכך זוהי הדרך בלבד.. ללכת בה עם ראש מורם.. ולצעוק ולזעוק שכולם יראו.. ´´כל אפסי ארץ´´.. את אלוקים- שידעו מי אתה כבר.. שידעו שאתה כאן.. בכל שנייה ובכל רגע.

אנשים קטני אמונה שעל כל ביקורת מרימים גבה.. ואני.. אני זאת לא דוגמה. אני כזאתי אפסית וקטנה.. עדיין לא שולטת כמו שצריך בלשון.. ושואפת אלוקיי.. שאחרי מצוותיך תרדוף נפשי.. תציל אותי מכל התאוות והיצרים.. מהשקר בכל המסיכות האלו שכולם בהם מתעטפים.. ולא רק אותי.. תאיר עיניך לעוד רבים.. תתגלה ושלח את המשיח.. תבנה את בית המקדש בבקשה אלוקיי בבקשה… שלח ישועה! שלח ישועה.. שלח ישועה לזרע יעקב..

עייפתי להסתכל בכל אלו שפשוט לא מודעים אליך. עייפתי.. להגרר אחרי כולם.. עייפתי להלחם נגד טחנות רוח שמנסות פשוט להעיף אותי מדעותיי.. שמנסים להוכיח לי שאני אחת מהעדר רק בגלל שאני מנסה ממש ממש קצת ללכת בדרך שלך.. עייפתי לצעוק ואף אחד לא שומע.. לדבר אל קירות דמויי אנשים..

להראות לאנשים עיוורים.. אוזניים ערלות בכל מקום.. מקשיבים באוזן אטומה.. מנסים להוכיח אותי כמה אני טועה. ואני יודעת שאתה הכי אמיתי אלוקיי. וסליחה.. סליחה סליחה שאני כזאת חלשה ונגררת למקומות אסורים.. עדיין לובשת מכנס ולא חצאית.. עדיין נמשכת למראות הלא נכונים.. עדיין מחשבנת לעוברים ושבים- לדור של הכלב העז פנים הזה.. התאוותן.. שלא יודע את האמת. וחושב שיודע את הכול..

אלוקים שלי.. חזק אותי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *