אל מלך רחום וחנון.

אלוהים , אני מצטערת על כל הדברים הרעים , הלא טובים , והלא נחוצים שעשיתי בחיי אני מצטערת בשם כל עם ישראל.. , בשם כל יהודי המאמין בך ואוהב את תורתך הקדושה לפעמים אני מתפללת ..

אני יודעת שאתה שומע פשוט רציתי..לכתוב..להוריד קצת אבן מהלב ואולי בדרך הזו אני יצליח לעזור לכל נפגעי הקסאמים , לכל חייל שמקדיש את כל לבו..כדיי להשאיר אותנו בחיים לכל אמא שבכל לילה ובוקר מרגיעה את ילדיה שיהיו שלווים ושהכל יסתדר, בעזרתך ..

אלוקים . לכל אבא ..שמתנדב או שגוייס כדיי להלחם למען ארצו שגדל ואהב..וגידל בו את בנותיו ובניו . מתפללת למען הארץ שלנו האדמה המשובחת מבין כל האדמות בכל העולם המופלא שלנו .

אלוקים שמור עליהם..על אנשי הדרום..ועל כל איש שחווה בעבר או בהווה את זה על בשרו שמור עליהם …כי הם בשעת שיאם כולנו מתפללים למענם…

אלוהים אני מתפללת שתשמור עליהם גם בשבילי כי לא 1 ולא 2 אלא הרבה הרבה יותר שוהים שמה ..והם קרובים ללבי שמור עליו על הקרוב מבין כולם אלוהים ..

עליו ועל משפחתו תגן אמן ועל כל האנשים שאיתו..שכולם ישרדו ויתחזקו מהכל שהכל יגמר בשלום ואמן שתחזיר אותנו בתשובה שלמה מלפניך.. כתבה אחת שאוהבת מאמינה ומעריצה אותך .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *