אנא אבי סליח לי

אלוהים בבקשה סלח לי,אני מצטער מעמקי ליבי על דברים שעשיתי אני מבטיח שזה לא יחזור עוד הפעם אני מאוד מאוד מאוד מאוד מצטער הלוואי והייתי יכוללהחזיר את הגלגל לאחור.

אני מאוד מתחרט ומתייסר כל יום על הדבר הנורא ועל עוד דברים אחרים.. אני רוצה באמת לפתוח דף חדש בחיי ולא לחזור שוב על הטעויות שעשיתי.. אני לא רוצה שדבר רע יקרה אני משתדל להיות תמיד בן אדם טוב אני לא רעל אנשים אני אוהב רק לעזור, אבל נכון לפעמים עושים שטויות.

אני מאוד מקוה מעמק ליבי ונשמתי שתסלח לי אין לי דרך אחרת לבקש את מחילתך. מקווה שהכל יסתדר אוהב אותך המון הקדוש ברוך הוא!! וכל מ שנדרתי אני באמת אקיים. מה אפשר לעשות שאני חי בעולם שבו הכל אפשר לעשות, החיים שלי הפכו מבולבלים מתמיד, איך אסתכל על עצמי ביום הזה ומה אני עוד יכול להגיד בצדקתי, מודה טעיתי?

לא נראה לי, כי אני לא אוכל לשקר, זאת אומרת לא אוכל להגיד מודה טעיתי ומיד לאחר היום הזה שלך אני אחזור לסורי. סליחה על כל מה שעשיתי ושחיללתי שבת וחגים כי אני מאוד עצבני ומתוסכל שאני כבר לא יודע מה אני אומר כשאני רואה שנכשלתי ואני רוצה לחזור בתשובה, אני מתחיל להצטער ולהתחרט על מה שעשיתי.

וכשאני עושה את זה, זה גורם לי לדיכאון, עד שאני נופל שוב. מה אעשה תעזור לי אלוהים יקר תודה על כול מה שעשיתה למעני במשך השנים ושלא עזבתה אותי יש לי בקשה ממך שתחזר לי את חברה שלי בחזרה אני אוהב אותה ורצה לתחתן איתה כמה שיותר מהר לבניות בית כשר ויהודי רק אתה יודע לעשות נסים גלוים ונסתרים בבקשה ממך מבטיח להתייחס אליה, כמו בית של מלך מלכי המלכים, הקדוש ברוך הוא.

בואכם לשלום, מלאכי השלום, מלאכי עליון ממלך מלכי המלכים, הקדוש ברוך הוא בקשה ממך אבא יקר שלי בורא עולם אתה אחד ויחיד אני פוני אלייך שתתן לי ולמשפחתי היקרה בריאות אושר ועושר פרנסה שלום שמחה שלווה אני רוצה להתנצל בפני כל מי שנפגע מהתכנים הבלתי הולמים ששמתי בפורומים אני רוצה להתנצל בפני כל מי שקיללתי ופגעתי בו! אני לא התכוונתי לעשות זאת!

אני מבקש סליחה שוב פעם בכל מי שפגעתי ואני מבטיח שזה לא יקרה שוב! באמת שלא התכוונתי אבל זה קרה… אבה שלי אני מעריך אותך ויודע שטעיתי. את האדם הכי קרוב אלי (כמעט..) וכשאת רבה איתי אני מרגיש לבד, אני מצוברח ונגמר לי כל הרעיונות בראש

ואני רק שוכב ומחכה לרגע שנשלים… אשלים איתך בכל מחיר! אוהב ומעריך רוצה שתחזרי אליי בבקשה ממך אבא שבשמים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *