אנא ממך ה´ שמע את תפילתי.

אלוהים אני מאמינה בך אמונה שלמה אמונה חזקה וכנה ויודעת אני שתוכל לעזור לי למצוא דרך לאן עליי לפנות ובאיזו דרך ללכת.

רק אתה היחידי שיכול לעזור לי לנשמה האבודה כמוני תרחם עליי ברחמיך ותעשה עמי חסד בבקשה ממך קדוש ברוך הוא אתה בראת אותי ורק אתה יכול לעזור לי אתה האבא שבשמיים.

אנא ממך שמע את תפילת נשמתי הזועקת אליך בכל יום ויום את תפילת נפשי הכנה . אנא ממך עשה את הטוב בעינייך בשבילי ואם זה לטובתי תזכה אותי בטוב באושר בחיים טובים בנישואים מאושרים עם בעלי ואם זה לרעתי תרחיק אותי מכל רעה שתבוא תשמור עלי מאויבי ממתקוממי אשר אורבים לי אשר רוצים לרעתי.

רוצה אני לבקש ממך שבעלי גבריאל יחיה איתי ועם בנינו הקטן חיים טובים ומאושרים שיעזוב את בית אמו ואביו וידבק באישתו שיבוא לחיות אתי ועם בנינו בעיר אחרת רק לא בבאר שבע כי עבר עליי ימים של בכי סבל וכל רע ראיתי שם .

לא רוצה לחזור לשם אנא ממך קדוש ברוך פקח את עיני בעלי שיבוא אליי לאישתו ואל בנו ויחליט שרוצה להמשיך לחיות איתנו ונחיה ביחד בעיר אחרת באמצע ארץ ישראל. שלא נתגרש חס וחלילה שיהיה לנו שלום בית חיים טובים חיים מאושרים חיים עם המון אהבה רעות שלווה כייף הנאה ושנגדל את בנינו ועוד ילדים בעזרת השם בנחת באור שמחה בכייף שנגדל אותם למצוות ליראת שמיים לתורה אמן.

שאימו של בעלי לא תשתלט עליו על הרגשות שלו על השכל שלו שיקח את עצמו בידיים ויגיע אליי למקום שבו אני נמצאת עם בני שיבוא אלינו עם בשורות טובות ומשמחות…

מי שבירך אבותינו הקדושים אברהם יצחק ויעקב משה אהרון דוד ושלמה הוא יברך אותי רחל  ואת בעלי גבריאל בן זיוה בשלום ובברכה ובכל טוב עושה השלום במרומיו הוא ישכין שלום בביתנו ייתן בלב כל אחד אהבת רעהו ינהג כל אחד מאיתנו בנחת רוח עם השני.

אנא ה´ תן בליבנו אהבה וחיבה שלום ורעות, שיהגה כל אחד מאיתנו אהבת השני בליבו וידחו מליבנו כל מחשבה רעה כדי שישכון השלום ביני ובין בעלי .

שיאהוב אותי בעלי גבריאל בן זוייה אהבה אמתית אהבה כנה אהבה גדולה ותשוקה גדולה כלפיי. אנא ה´ מלך שהשלום שלו עזור להשכין שלום בבית הזה כדי שתשרה בו הברכה והטובה תן בליבנו לעשות את ביתנו משכן לשכינה כמו שלימדתנו על ידי חכמינו ז´´ל שאיש ושאישה שזכו לשכינה שרויה בניהם.

וייתקים בנו ואתה שלום שלום וביתך שלום וכל אשר לך שלום אנא ממך קדוש ברוך הוא שמע תפילתי את מפללת אלך בכל יום ויום שנגדל את בנינו נוריאל בנחת בשלווה ובשלום בית ובאהבה גדולה שיגדל נוריאל עם אמו רחל ואביו שנחיה באושר ובעזרת השם שנעבור לחיות ביחד באמצע מדינת ישראל במהרה בימנו אמן ואמן

שלבו של בעלי יאהוב אותי ויסתלק ממנו כל שנאה שיש בליבו עלי ואמצא חן בעיניו ולא ינוח ולא ישקוט באהבה אותי ויהיה בביתנו ובנינו אהבה ואחווה ושלום ורעות אמן כן יהי רצון.

שלא תשלוט על ליבו של בעלי גבריאל שום רוח רעה . שיגיע במהרה אליי במקום שבו אני נמצאת עם בנינו שיתגעגע ושישלם איתי ויבוא בעזרת השם עם בשורות טובות ומשמחות בפיו.שכל העניין יהיה בשלום באהבה שלא תגמר אף פעם שבעלי ירגיש אהבה מאוד גדולה כלפיי אישתו .

יש בי תפילה, לאלוקי שבשמים, תפילה קטנה, תפילה שבלב, תפילה מלב אוהב תפילת הודיה על בן זוג נפלא, תפילת תודה על זו המתנה. תפילת תחינה, לחיים טובים ומאושרים. תפילת בקשה, לזוגיות מוצלחת.

תפילה אישית, לבורא בראשית, שיצליח זה הזיווג, שנהיה תמיד יחד, זוג, שיהיה ביתנו בית נאמן, ובבוא העת ירוץ בו צאצא קטן (אולי יותר…) שאהבה, נחת וסבלנות, יהיו בביתנו, ונראה ברכה בחיינו… ´´אנא ה´ – אתה בראת כוח רצון באדם שהוא מושפע מכוח הרצון העליון. פתח לי שערי רחמים ושערי רצון.

פתח לי שערי בריאות הגוף ובריאות הנפש. עזור לי לחזק את כח הרצון. שגופי ישמע לי ולא אלך אחריו נגד רצוני. אנא ה´ – הנחה אותי בדרך אמת להחליט החלטות שאני יכולה לבצע. שתחזק את כוח הרצון שלי, שאבצע את מה שהחלטתי.

אנא ה´ – עזור לי להתגבר על יצר האכילה, שאוכל רק רק את המאכלים הנכונים. שאוכל רק את הכמות הנכונה. שאוכל רק בזמן הנכון.

שלא אוכל מתוך עצבות, ולא מתוך יאוש, ולא מתוך שיעמום, שהאוכל יהיה רק לבריאות הגוף והנפש. אנא ה´ – מלך הכבוד עזור לי לכבד את עצמי שלא אתבייש ולא אבייש אחרים. שאוכל להצליח בדרכי להוריד במשקל 13 קילוגרמים בזמן הקצר ביותר במהרה בימנו אמן ואמן.

שיהיה לכל עם ישראל חיים טובים כל הנשים ההרות תלדנה במהרה שתהיה לכולן לידה קלה לחושכי ילדים תזכה אותם בזרע קדוש של קיימא תזכה אותם באושר במיוחד את בת דודתי בזרע קדוש של קיימא שיבוא על עם ישראל שלום. מבקשת אני ברכה על אחותי ז´אנה  לרפואה שלמה לחיים טובים לאושר לזיווג מהשמיים במהרה.

לאחותי עליזה  הצלחה בכל דרכה לפרנסה שתזכה אותה לזיווג טוב מהשמיים שיהיה לה מקצוע טוב לחיים. לאחי אברהם בן שרה לחיים טובים ומאושרים להצלחה בכל דרכיו ובכל אשר ידיו יגעו שימצא מקצוע טוב לחיים שתהיה לו פרנסה טובה .

את אמי  לחיים טובים מאושרים בריאות פרנסה טובה אושר שלום בית בינה ובין בעלה רזיאל בן שיפרה .

שתזכה את אבא שלי רזיאל בן שיפרה לחיים טובים שלום בית , אהבה רעות שלום והצלחה במשפט לקבלת הפיצויים שיצא מהחובות שלו במהרה ושגם אני רחל

צא מהחובות במהרה אמן. שבני נוריאל יגדל לחיים טובים מאושרים חיים שקטים שיהיה חכם בריא וילד טוב יראת שמיים שאני רחל ובעלי גבריאל נחנך אותו לתורה למצוות יחד עם בעלי גבריאל אמן. אנא ממך ה´ שמע את כל תפילותי ואת כל בקושתיי בבקשה ממך אנא ממך קדוש ברוך הוא אנא ממך מתחננת אני לפני כיסא כבודך. מאמינה אני בך אמונה שלמה תודה מראש

ובעזרת השם בלי נדר כשמצבי הכלכלי יהיה יציב וטוב אתן צדקה לבית כנסת קרוב לאזור מגוריי.

כתבו מכתב לאלוהים

אתר סליחה מזמין אתכם לשלוח פקס לכותל המערבי
צוות אתר סליחה מדפיס את המכתב ומניח אותו בין אבני הכותל.

מכתבים לאלוהים שהגולשים כתבו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *