אני כל כך אוהבת אותך:(

האהבה הראשונה והכי חזקה שהיתה לי בחיים , אתה ידיד טוב שלי , ותמיד תשאר כ-ז-ה:][ אתה כמו אח :´( ‏עבר כבר כמה זמן מאז שהחלטתי לשכוח אותך בהתחלה היה קשה מאוד וגם עכשיו לא קל. ‏

אהבתי אותך המון, לעולם לא האמנתי שאפשר להרגיש ככה ‏אני אפילו לא שכחתי לגמרי ועדין הרגש לא מת.

אבל אכזבת אותי המון ‏גרמת לליבי לדמם מכאב כול כך נפגעתי ‏אני זוכרת את הלילות שחשבתי רק עליך מה אתה עושה עם מי אתה אבל לא עוד…

‏ברגע שהבנתי שלעולם לא תהיה שלי החלטתי את ההחלטה הכי קשה ‏‏לשכוח, להפסיק לאהוב למרות שידעתי שזה לא יהיה בכלל קל, ‏זיכרונות יישארו תמיד , כל אותן הרגעים שהיו לנו , ‏‏המאושרים וגם העצובים..

המבטים בכול יום, ההרגשה בבטן שהיית קרוב ‏התרגשות שהסתכלת, ההתרגשות כשאמרת ´´אני אוהב אותך´´.. כול זה כבר עכשיו רק זיכרונות של העבר. ‏עבר שלא יחזור יותר אבל הזיכרונות תמיד ישארו. ‏למרות שהייתה כאן אהבה אמיתית ועמוקה..

הייאוש, התסכול, האכזבה הגדולה.. ‏היו אולי גדולים יותר.. נהפכתי לאומללה, ‏האהבה הזאת הרגה את שמחת חיי. כול מה שרציתי שתאהב בחזרה ‏‏באותה כמות של אהבה שאהבתי אבל זה לא יצא כפי שרציתי ‏למרות שגרמת לי להיות באשליות עד עכשיו אני יודעת שכן היה משהו ‏כל פעם, בכל מקום, בכל זמן..

הסתכלת עלי לכמה דקות, ולא התייאשת ‏ואני מרוב הבושה תמיד הייתי זאת שמורידה את הראש ראשונה , והעיניים..את אותם העיניים לא אשכח אף פעם. ‏ולמרות זאת לא אומרת דבר, וגם לעולם לא אומר, לעולם לא תדע..

‏לא תרגיש ולא תבין.. כ

מה קל היה לאהוב אותך ‏וכמה קשה היה לנסות לשכוח , ועכשיו שאני רואה אותך פה ושם ‏עדין כואב לי, עדין הדמעות יורדות עדיין יש רגעים עצובים, ‏בהם כל הזכרונות שלנו ביחד עולים מציפים את עיניי בדמעות, ‏ומעלים בי הרבה שאלות, הרבה חרטות, ‏על טעויות..

טעויות שאני עשיתי, ואתה.. ‏טעויות שעשינו ביחד.. ושלמנו על זה באהבתנו. ‏תמיד פחדתי מהרגע הזה.. שתשכח ‏שתאהב אחרת, שתהיה מאושר..

‏ואני אשאר מאחור.. עם אותה אהבה שהיתה לי אליך ‏‏אותה אהבה שלא משתנה. וזה מה שקרה.. אתה בשלך המשכת ואני מאחוריך, ‏‏לא הצלחתי לשנות את רגשותי כלפיך, היית מרכז עולמי.. היית כולי..

אך לא עוד , ‏לקחתי את עצמי בידיים, נמאס כבר לסבול בגללך כל כך , ועם הזמן האהבה נעלמה.. הזמן לא מרפא את הכאב > הוא רק נותן להתרגל למציאות ‏וכשהתרגלתי למציאות שלי, שהיא די כואבת.. קיבלתי אותה, והחלטתי לשנות אותה. ‏ואתה.. אותו אחד, אותה אהבה? כבר נשכחה.. ‏

אך לעולם לא אחזור לאהוב כמו פעם… כי מה שהיה לי אלייך בחיים לא יהיה שוב..וזה נקרא?¿ אהבה אמיתייתת..

ראשונננננה ואחרוננה:[

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *