אני כל כך מצטער שהפרתי את הנדר

אלוהים, אני כל כך מצטער שהפרתי את הנדר שנדרתי לך.

אני מטומטם וחלש ואין לי שום זכות לבקש ממך מחילה.אני אנסה בכל כוחי להשתנות ולעולם לא להפר נדר שוב או לבחור בדרך הקלה במקום במעשה הנכון במיוחד בדברים החשובים ביותר שדווקא בהם אני נופל.

אני כל כך מודה לך על הכל:על החיים המדהימים שנתת לי, על האהבה שאני מקבל מכולם, על המשמעות שנתת לחיים שלי עם התשוקה ללמוד ולדעת, על היכולות שנתת לי ותודה שהצלת אותי מלדרוס את הילדה הקטנה בכביש שהצלת אותי מעצמי מלהיות רוצח.

פשוט לא מגיעה לי כל האהבה והעזרה שלך כי כל פעם כשיש לי הזדמנות אני מאכזב אותך מחדש.

אני אעשה את כל מה שאני יכול כדי להשתנות, ולעשות את הדבר הנכון גם כשקשה,וגם כשאני בדיקאון או כשאני צריך להתמודד עם ההשלכות של מי שפגעתי בו.

אני אלחם בהרגעות שאני עושה לעצמי כדי לשכנע את עצמי שהמעשים הרעים שלי הם בסדר ואנסה לעצור את עצמי ולשים לב מתי אני מרגיע את המצפון שלי (אני חושב שאני יודע בדיוק מתי אני עושה משהו רע ופשוט משקר לעצמי ומוריד מרוע המעשה כדי להרגיע את המצפון שלי אפילו שאני יודע בדיוק כמה הדבר רע) אני אנסה להלחם בזה ולהשתנות ולדעת לא רק להתחרט אחרי המעשים שלי אחרי שאני כבר עושה אותם ואז לעשות אותם שוב בפעם הבאה, ולהיות צבוע ,חלש אופי בלי כח רצון ואגואיסט,(או אפילו לחשוב איך עשיתי משהו מסויים באותו רגע שאני עושה אותו שוב) אלא להצליח לגלות קצת כח רצון כדי לעשות את הדברים המובנים מעליהם שאני אמור לעשות בלי להתלבט לרגע ולא לעשות את הדברים המזעזעים, הפחדניים והאנוכיים שאני עושה בדרך כלל.

אנסה להיות אדם טוב בשביל אחרים ולא בשביל עצמי ולגלות אכפתיות ואהבה אמתיים לאנשים, ולרצות בשבילם את הטוב ביותר במקום להשוות אותם לעצמי ולרצות שיהיה להם רע כדי להרגיש טו עם עצמי.

ולדאוג להם בשביל להיות אדם טוב ובשביל שיאהבו אותי במקום לעשות את המעשים בשביל אחרים.

אני אנסה לעשות את הדבר הנכון ולא את מה שיגרום לאנשים לאהוב אותי אך לא הדבר שיעזור להם באמת.

אני לא אברח כשאכזבתי אנשים ואלך להתנצל גם אם עשיתי דבר נורא, וגם אם ייכעסו עלי.

אני אנסה לאהוב לחייך ולעזור.

ואני אנסה לחקור כמה שיותר כדי לגלות אם אתה באמת קיים ומה לעשות כדי לשמח אותך.

אני כל כך מצטער שהייתי מוכן לפגוע בך ולא לעמוד במילה שלי אלייך ולא משנה בשביל מה(ועוד בשביל כזאת שטות).

הלוואי שלא פגעתי בטל ,או שלא דרסתי מישהו, או שלא פגעתי בילדה איכשהו,או באמא,או באבא, או במישהו אחר בכל דרך.

הלוואי שכולם יהיו מאושרים, בריאים אוהבים ואהובים.

בבקשה אל תעניש את הילדים שהלוואי שיהיו לי על החטאים שלי אלא תעניש אותי כמו שמגיע לי.

אני אוהב אותך ומודע לך על הכל ואני אני אשתנה.הלוואי שתהיה מרוצה מכולנו ושנסב לך נחת.

שנגרום לך אושר ולכל הסובבים אותנו, ושכולם בעולם יהיו מאושרים ,לא ייסבלו ויילחמו, שכולם יאהבו את כולם, שאף אחד לא ייסבול מרעב , ממחלות ,ממלחמות או מכל סיבה אחרת .

ושכולנו נתגבר על הרוע,האדישות והאנוכיות.

מנהגי יום כיפור

יום כיפור, חל בתאריך י' בתשרי. ביום זה עורכים חשבון נפש ומבקשים סליחה וכפרה על חטאים שבין אדם לאלוהים ובין אדם לחברו לפי התורה, מטרת

כפרות – הסבר על הכפרות

כפרות העברת חטאים ומחילת עוונות, היטהרות על ידי הבעת חרטה על העבר וקבלה על העתיד, בתקווה תמורה כנגד עונש על העברות מידי אלוהים. זמן הכפרות […]

יום כיפור – יום הכיפורים

בחודש השביעי בעשור לחודש תענו את נפשותיכם…" "…כי ביום הזה יכפר עליכם לטהר אתכם,לפני ה' תטהרו  יום כיפור / יום הכיפורים: חל בי' בתשרי, הוא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *