אני מצטערת הרבה זמן

חשבתי על זה כבר הרבה זמן ואתה לא יוצא לי מהראש.. כבר חודש שאני מנסה להוציא אותך מנסה לדבר עם בנים אחרים מנסה להגיד לעצמיי אתם לא מתאימים זה לא ילך ניסית, נילחמת, הוא לא רוצה.. שחררי..

אבל אני לא מצליחה.. אני פשוט אוהבת אותך.. לא אהבתי ככה בחיים שלי.. נכון טעיתי ואנשים טועים לפעמים.. ואולי זה עלה לי במחיר קשה של לגרום לך לצאת לי מהחיים.. ועל זה אני מצטערת.. נימאס לי לשבת כל לילה לפני השינה ולחשוב על מה היה קורה אם היית לידי עכשיו ואפילו סתם רק לחבק בליי לדבר לא צריכה יותר מיזה.. דיי נימאס לי לבכות כבר..

זה בסדר אם היתקדמת.. אני מבינה את זה.. ואני אבין אם כבר נימאס לך לשמוע את זה ממני אבל אני רוצה לדעת שניסיתי הכל כדי להחזיר אותך אליי .. אולי עכשיו אתה אומר וואי איזה חופרת.. היא לא מבינה מזה לא.. צודק אני לא מבינה מזה לא אתה לא רואההה כמה שאניי אוהבתת אותךך אתה לא רואההה כמה שאניי ניסייתייי להחזיר את הכל בתקופה האחרונה שהיינו היחד…

אבל להגיד לך את האמת זה הרגיש לי כאילו יש לך משהו שעוצר אותך לא יודעת אם זה מפחד או בן אדם אבל משהו עצר אותך.. חיפשת אותי על כל פיםס קטן נכון אני לא הייתי מלאף וגם לי היו טעויות ואנשים טועים אבל אחרי שהם מבינים שהם טועים הם באים ומבקשים סליחה.. אז הנה.. אני מהקשת סליחה.. עכשיו הכל ביידים שלך אם תגיד לא.. אני אפסיק לרדוף אחרייך .. אני פשוט אשחרר אנסה לשכוח ולהיתקדם..

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *