אני סולחת לך אבא

לי היה אבא ששנאתי בכל מאודי הוא היה אבא רע, ולקראת ימיו האחרונים אפילו לא יכולתי לגשת לבית החולים ולהיות איתו. ואז מישהוא אמר לי ,תלכי תעשי את זה בשבילך תסגרי מעגל,לרגע אחד הגיון גבר על הרגש ,ניגשתי למיטתו הוא שכב שם חסר אונים ,חולה בסרטן שאכל אותו ואת נשמתו, עמדתי מעל מיטתו וחשבתי לעצמי – זה אתה?

האדם שהכי פחדתי ממנן בחיים האיש שהרס לי ולאחי את החיים ,ככה אתה נראה? ממך פחדתי אתה שהיית הר אדם -ככה אתה נראה היום.

כן , לרגע חשתי שמחה אבל ממש לרגע מין נקמה כזו,ואז יצאתי החוצה ופרצתי בבכי (כמו שאני עושה ממש ברגע זה 9 כן זה עדיין כואב .)למחרת מת אבי הלכתי להלויה כי הייתי צריכה ,שבעה לא ישבתי .

והיום 8 שנים אחרי אני עדיין בתוך הזכרונות והכאב.וממש ברגע זה מרגישה מין שחרור כזה של יאלה החיים קצרים מידי צריך לחיות את מה שנשאר ( אני בת 50 )אז אבא אמנם קשה לי אבל אני חייבת את זה לי ולילדי ,אני סולחת לך כן אני סולחת לך על כל מה שעשית לי , ומהיום פותחת דף חדש בחיי, ממש ללא שנאה וטינה אליך .

היי שלום אבי היקר – ותנוח על משכבך בשלום. ושמור עלינו מלמעלה ,ולווה אותנו יד ביד. ותודה לכם שאפשרתם לי להוציא הכל.

3 thoughts on “אני סולחת לך אבא

  1. זה ממש נגע לליבי. אני חושבת שההסתכלות שלך קדימה היא הדרך הנכונה. יש להשאיר את העבר מאחורה ולנהות מההווה.

  2. סליחה שירקתי לך בסנדוויצ´ ואמרתי לך שאת מכוערת ולא הפסקתי להציק לך וזה היה בעצם כי התביישתי להסתובב איתך . את דווקא דיי עניינת אותי. פתאום אני רואה אותך אחרי כמעט 15 שנה מין כוסית יפיפיה שלא שמה עלי איפה היית כל הזמן הזה? כשחושבים על זה גם ביסודי . . מגיע לי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *