אני סולחת למרות הכל..

…זה היה לפני שנה.. הייתי כל כך תמימה איך נפלתי למשחק שלך ,למשחק שלך שאותי כל כך פיתהףאהבתי אותך כל כך איך התאהבתי בך איזה מילים יפות היית אומר לי..

הלכתי לקניון עם חברות שליי וזה היה יום הסנוקר..ואתה היית שם שיחקת סנוקר ואני הסתכלתי עליך,על היופי המהפנט שלך..כל כך הסתכלת עליי פשוט הוצאת עליי את העייניים..

יום למחרת ..היינו שוב בקניון עם חברים וחברות ולא הכרנו עדיין..ואני אתה ועוד ילדה נכנסנו למעלית..והסכלת עליי..והמעלית פשוט נתקעה..ומרוב הפחד חיבקתי אותך..

וירדו לי דמעות בעייניים ..והמעלית פתאום המשיכה לעלות..ויצאנו משם ובאת אליי ואמרת לי :בא לך לשבת איתי טיפה למעלה ..אמרתי לך אין בעיה אני יבוא איתך..ובאתי ..

ישבנו .אתה אכלת פיצה שאלת אם אני רוצה פיצה אוו גלידה ואמרתי לך שלא..יצאנו לבחוץ לקניוון ..

וישבנו שם על החומה אני ואתה והתקשרבנו אתה ישבת על החומה ואני הייתי בין רגלייך עמדתי וחברה שליי עברה בדיוק ואמרה ליי אוואוו מזה פה אני רואה מאוהבים ואמרתי מפתאום אנחנו סתם ידידים..ואמרת לי מי יודע אוליי לא..וחייכתי ותפאום זזתי לצד אחדד ואתה לשניי והתקשרנו והנתשקנו ..זאת הייתה הנשיקה הראשונה שלי..איתך ננתי לך את המספר פלא שלי והלכתי לי..

התקשרת אליי כל לילה ..יומיים אחריי הסיפור הזהה התקשרת אליי ודירבנו קוב ל-2 שעות שיחה ואמרת לי את רואה את הכוכבים אמרתי לו כן אמר לי את רואה את הירח ..אמרתי לו כן הוא אמר מאוחרוויו יש כוכב נכון..

סתכלתי ועניתי לו כןן הוא אמר לי עד שם אני אוהב אותך ובחזרה ..דמעות עמדו לי בעייניים.. הייתץי סך הכל בת 14 ואתה היית בן 18…ומשם עברנו חצי שנה של מריבות ,אהרות נשיקות ,בגידות ומשחקים שקד,חברה שלי אמרה לי אל תיכנסי לזהה אם את תהיי איתו פשוט תשכחיי ממני ..אבל לא הקשתי לה כל כך התאהבתי בו…במילים היפות שהיה אומר לי ..

בנשיקות שלו בריח שלוו שהפנט אותי.. אחרי חצי שנה רבנו..התקשרתי אליו ולא ענה לי..הוא היה עובד בחנות של דוד שלי ..ודוד שלו ודוד שליי הגדול היו חברים והוא ..הלך וסיפר לו עליי שאנחנו בקשר .

דוד שליי מאוד כעס על זה..הוא בא אליי הבית וצעק עליי שאני יפסיק להתובב איתו שהוא לא ברמה שלי אבל..לא,לא הקשבתי לוו הייתי כל כך תמימה ומסוונוורת ..לא הקשתי למילים החכמות שלו כשאמר לי הוא סתם יפגע בך..

שבוע אחרי זה הוא סופסוף התקשר אליי ואמר לי שהוא רוצה שאני יצור איתו קשר ושהוא לא רוצה לריב איתי והוא אוהב אותי כל כך.. אחחח כמה שהייתי שמחה..יומיים למחרת התקשרתי אליו אמרתי לו מה קורה וזה ..שמעתי קולות מהצד השני של הפלא וזיהיתי אותם אך לא ידעתי אם באמת זה הוא ..ובאמת דוד שלי היה לידו ושמע את השיחה..

כל כך נעלבתי וכעסתי על עצמי איך האמנתי לוו איך ככה הוא פגע ביי..לא הבין לעולם ..נסתרות דרכי האל.. הייתי חודשיים שלמים ללא שמחת חיים ..כל היום לא יצאתי מהבית סםר למיטה לא אכלתי לא שתיתי ..כל כך הייתי בוכייה כל היום הפעם שלי היו נפוחות מבכיי אף אחד לא הין אותיי ואת העצב שלי..

אחרי חודשיים החלטתי שאני לא צריכה לשבת בדיכאון בגללו ויצאתי ..אבל זה לא היה אותו הדבר פתאום אחרי חצי שנה להיות בודדה כשאת רגילה להיות איתו.. שבוע לאחר מכך הוא התקשר אליי ..ניתקתי לו את ה]פלא´ בפרצוף לא רציתי לשמוע בכלל מה שיש לו להגיד..

בפעם השנייה הוא אמר חכי רגע אל תנתקיי..אמרתי לו מה ..הוא אמר לי איפה את אמרתי לו עם חברות הוא אמר לי בא לך לשבת איתי אחנו צריכים לדבר..אמרתי לו אני לא יודעת מה יש עוד לומר אחרי מה שקרה…הוא אמר בבקשה..נפגשנוו..התנשקנו ..חזרנו אחרי יומיים הגיעה ליי מישהי שסיפרה לי שהיא ראתה אותו עם מישהי …כמה בכיתי אבל הבנתי שאני סתומה שמאמינה לוו ..לכל מילה שיוצאת לו מהפה..הוא תמיד הציק לי בפלא´.אך לא עניתי ..

פחדתי להיפגע שוב מהאהבה הזאת… במלחמה.. שזה היה אחרי חודשיים חברתי למחשב לאייסייקיו והוא היה שם מחובר..הוא שלח לי נקודות ולא עניתי הוא שלח לי מה קורה איתך אמרתי לו הכל טוב איתי מה איתך והוא אמר לי מצוייןן..אמרתי לו יופי ..הוא אמר לי שהוא מבקש סליחה ..ואמרתי לו שאני סולחת לו..אבל זה נגמר אני לא רוצה להיפגע ולא לחזור שוב….

אני לא יודעת אם עישיתי את זה כמו שצריך..היתי רוצה שמי שיקרא את המכתב הזה והבין שיגיד ליי רק..האם נכון שלא חזרתי אליו..?אני לא רוצה להיפגע שוב מאהבה הזאת..

אני מפחדת .. כיום אני עוברת ..ואני רואה אותו עם חברה שלו..מישהי בגילו ואני מקנאה ובא לי פשוט לבכות..כמה שאני מגעגעגת לקול שלו לחום שלו לחחיבוקים לנשיקות שלו..למילים שלוו וליופי שלוו..

אבל למרות הלכ אני סולחת לו על כל התקופה הזאת שעברנו ביחד.. כיום הוא התגייס ואני..עוד לא מצאתי את עצמי .

בגלל שהייתי כל כך תמימה..

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *