אני עדייו פה

אבא ? איפה אני? מי אני? מה ישלי?? למה אני ככה? מה עובר עלי? אבא אני מרגישה שיש בתוכי משהו שהוא לא אני אנע עושה דברים שאחר כך אני לא מבינה איך הם קרו ליי ואיך עשיתי אותם ..

שאני מסתכלת על עצמי במראה אני מפחדת מעצמי אני לא יודעת מזה אני מרגישנ שאני משהו מבפנים ושהגוף זה בכלל לא אני … זה נשמע הזוי ושאני מספרת את זה לאנשים הם חושבים שאני מסתלבטת או שאני משוגעת.. אני משתגעת? מה ישלי אבא אני מפחדת!! אבא אני מרגישה שכל זה קורה לי כי אני ברחתי ממך העדפתי לחיות ´חיים נוחים´ ולשכוח ממך ..אבל אני מוצאת את עצמי מבולבלת מפוחדת מדוכאת ריקנית בלעדיך ..

אני לא יודעת מזה אבל אני רועדת כל הזמן ועושה דברים מוזרים ואנשים סולדיפ ממני .. מה ישלי?! אבא תחזיר אותי אלייך בבקשה אני אפס בלעדיך. . אני יודעת שאני כפוית טובה שאני פתאום באה עכשיו שאני צריכה אותך ומבינה כמה אתה הכל בחיי …אבל אני פשוט משתגעתת מרוקנת מדוכאת חולה במשהו לא מוגדר ..

אבא עזבת אותי? התייאשת ממני? בגלל זה אני ככה? אבא אני צריכה אותך אני יודעת שאני זאת שברחתי שאני זאת שהתעלמתי אבל אני מנסה לחזור ..נכון אני לא עושה כלום אבל אני תמיד מאמינה בך ורוצה לזכות לדבר איתך . ..

אני לא מצליחה לדבר אבל כתיבה בשבילי נותן לי חיות את כל מה שהלב שלי רוצה להגיד אני פשוט כותבת… אבא בבקשה בבקשההה אני כל כך זקוקה לך את נותן לי כוח חיות נשימהה אני כלום בלעדיך כלום ..

אני פה בשער יודעת שלא מגיעה לי אבל מתחננת שתיתן לי את ההזדמות להיכנס דרך השער אלייך אלה תמיד פה בשבילי תודה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *