אנשים טיפשים (יסמין)

זה שיר על אנשים טיפשים.. אנשים שהם טיפשים.. חושבים רק על עצמם.. אנשים טיפשים שאני קצת עצובה שאני לא איתם, וקצת שמחה שאני לא כמותם.. אנשים טיפשים שחושבים רק על חומרים.. חושבים על כסף ושוכחים מהחיים.. אנשים טיפשים שדואגים רק לעצמם ולא לאחרים.. אנשים טיפשים.. כי הם שוכחים.. שהם רק עפר ואבק..

שלא הם בראו את עצמם ולא הם מחליטים.. ככה זה אנשים שהם פשוט טיפשים.. והם מדברים הרבה ועושים קצת.. והם מתלוננים יותר ממה שצריך וחושבים לאט.. והם מתלהבים מזהב, וכסף ופאר והדר.. מ´´הבל החן ושקר היופי´´ הם בונים אמת וחושבים על אוצר..

אנשים טיפשים שלא רואים את צרת האחר- רק את צרתם.. הם אנוכיים לעיתיקם קרובות ויתעמקו לעיתים נדירות.. האמת.. תהייה אשר תהייה לא מעניינת אותם כי הם רוצים להתקבע… בתוך המעגל שלהם הם בוחרים להשתקע.. אנשים טיפשים הם כמעט כמו חיות.. בשדה הפתוח ללא מגבלות.. בהמות.. פרות.. כבשים, מעשב שוטה ניזונים..

אנשים טיפשים מה יעשו? טיפשים.. כך הם בחרו את החיים.. ואני?? גם אני די טיפשה, כי אני קצת  חיה  קצת  אישה .. שקועה רב הזמן בעצמי במקום לנסות לשפר עוד יותר את דרכי… מה שלא אעשה זה לא יספיק, אולי קצת אבל לא בשבילי.. בעשרים וארבע שעות ביממה אני לא מוצאת זמן לממש כל מטרה.. אז בינתיים אני רושמת.. רואה סרטים..

קצת קוראת..קצת צופה.. קצת חושבת, צוחקת ובוכה.. קצת אוהבת.. קצת רוצה. קצת וקצת וקצת.. שאולי אולי יהפוך להרבה עם זמן.. לילה טוב אנשים טיפשים שאני ביניכם.. נתראה מתישהו ושוב ננסה ביחד להתחכם.. _________________________________  רבות מחשבות בלב איש ועצת השם היא שתקום..

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *