אפילו לי מוזר להודות לאדם שנפרד ממני לפני כמה דקות

אפילו לי מוזר להודות לאדם שנפרד ממני לפני כמה דקות . ובכל זאות מרגישה צורך להודות לו שעד הרגע האחרון הרגשתי נאהבת הרגשתי נחשקת , היה שם רגעים שלמים של שיחות , צחוק והומור . כנראה שהוא לא ראה את המציאות אותו הדבר והעדיף לבחור באחרת ועדיין תודה על הביטחון האהבה התשוקה הליטופים והנשיקות 24 שעות תודה על כך שהחלטת להתנהג אלי כמו אל מלכה ועמדת בזה עד הסוף .

תודה על המתנות הרבות שקבלתי ממך על השירים שהקדשת על החום והאהבה . על כך ששמעתי ממך כל יום 20 פעם ביום וכשאמרת שאתה אוהב האמנתי לך , תודה על משפטים מרגשים כמו ״ את השמחה שלי ״ ואת מביאה לי את השמחה לחיים תודה על כך שצחקתי רוב היום והרגשתי כמייה גדולה תודה על כך שהשכחת מליבי אהבות קודמות .

ואולי הראית לי איך נראית אהבה . תודה על הכל למרות שהחלטת להפרד כי אולי הראית מעבר למה שהרגשת באמת , ואיכשהו אני לא כועסת כי אולי גרמת לי פשוט לאהוב את עצמי ועל כך התודה האמיתית כמו שאמרתי לך מאחלת לך ״ את הטובה ביותר והחכמה ביותר ״ ואתה פשוט נפלט לך יש מישהי כזו אז בנינו אני יודעת שתחזור ותבין שלמרות הכל רגעים של צחוק שלא נגמר ואורגזמות שלא מסתיימות ותקשורת טובה לא מוצאים עם כל אחת ובין שנינו זה היה גרנו ביחד ורוב הזמן רק צחקנו והתחבקנו . אז להתראות אהוב אני בקשר הבא שלי אחפש מישהו שרוצה להעניק כמוך והפעם יעניק לו גם בחזרה .

מאחלת לך אהבה אמיתית שלא תרצה לוותר עליה כמו שקרה אצלנו . הפתעת אותי בגדול

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *