עוד רגעים קטנים של אושר

יכולתי לדמיין אותי מתעטפת בין זרועותיך לתמיד חובקת חיוך של ניצחון על כך שמצאתי את מה שתמיד חפץ ליבי.

הייתי עושה הכל על מנת לקבל עוד רגעים קטנים של אושר ועוד לילה בו אוכל לחלום אותנו מממשים את התאום שמעולם לא יכולתי להסביר שקיים בנינו…כשכולם סביבנו אהבו להסביר.

חלמתי אותנו רחוקים מכל רע שמחים ושלמים אחרי בוקר בו הטסנו יחד בין שיבולי החיטה הגבוהים וסטיק לצהריים נחים בכפיות לפני שירדנו לים בליל ירח מלא בו התמסרת אליי שעות בלב הים…שכוב ורגוע. מתלטף מהרוגע והשקט שכל כך אהבת שם.

ואני כל כך רציתי להאמין שבאמת התמסרת רק לי. הלילה , רחוק מהחלום שומעת את השיר שמתנגן לו שוב ושוב בזכרוני בקולך ששר את המילים ועינייך נוצצות כשאתה נזכר כמה אביך אהב אותו וכמה רצית שיהייה גאה בכל מה שאתה.

ואני כל כך רציתי ללחוש לך שהוא וודאי שומע וגאה אך ידעתי כמה רך ליבך כשאתה נזכר וחששתי לפגוע.

כל כך נהנתי לשקוע לשיחות עליך כילד ובכלל על כל מחשבותיך והשתלשלות חייך. היית לי ככפפה ביום חורף קר דומה לי, משולב רגש וחיספוס.

אפילו את הדרך בה כעסת אהבתי …לוקח אויר וחוזר להבין את הדברים. תמיד נהגת בכבוד…מעולם לא סרבת לי ומעולם לא צעקת.

לא נזפת ולא התחרטת על כל רגע בו שילמת מחיר על הבחירה שבחרת. ואני נהגתי לחלום חלומות ורודים על בית עם שני משוגעים וחלום אחד קטן…לממש את התאום המושלם הזה שמצאנו באמצע החיים.

התביישתי לספר לך שזה כל מה שאי פעם חשקתי בו כל כך רציתי לצעוק…חכה אל תלך….הרי לך חיכיתי כל השנים והנה כשאתה כאן לא אוותר עליך בעד שום דבר שבעולם. אך זו הייתה ההחלטה האגואיסטית ביותר שהייתי יכולה לקבל ועל כף המאזניים ראיתי את המחיר אותו תאלץ לשלם נאלצתי לבחור באושר שלך ולשחרר את ליבי מלחלום אותנו.

זכרתי שתמיד אמרת שיש לך עוד אופציות והאמנתי שהבחירה באופציות האחרות תהייה קלה לך יותר והמחיר יהייה נמוך.

נאלצתי לאטום את ליבי ולאפשר לו לבנות את החומה מחדש , אותה חומה שרק אתה הצלחת לפרוץ. לא מוכנה לתת לך לשלם את המחיר הזה מתוך חשיבה אנוכית שיהייה לי טוב למרות שהחלטה זו מקשה את ליבי. נאלצתי להציג התנהגויות שאינן חלק מאופיי על מנת שיהייה קל לשנינו להחליט שזה לא מה שייחלנו לו אך אינני כזאת באמת. מצטערת על הדרך בה נהגתי בחיבור הריגשי הנדיר שיצרנו.

מודה לך על האמון שנתת בי כשסיפרת את הסודות הכמוסים לך ביותר. אתה אדם נדיר שהצליח להנעים כל דקה בו שהית בקירבתי….שברת את חומת ליבי וריככת בו כל חלקה . מודה על הזכות ללמוד ממך כל כך הרבה בזמן כה קצר וחשה תחושת החמצה ….רק התחיל וכבר זה נגמר.

רוצה שתדע שאתה חקוק בליבי בכל בחירה בה אני עושה….עדיין שומעת את קולך מיעץ לי ומשתף על עוד יום שעבר. איני יודעת מה צופה לנו הגורל אך כרגע נאלצת לתת לך ללכת ממני למקום בו יהייה לך טוב. רוצה שתהייה מאושר.

אוהבת את הדרך בה נתת לי להרגיש כשהיית לצידי .

תודה שהזכרת לי כיצד פרפרים מרחפים ודגדגים את הבטן רגע לפני שנפגשנו ושומרת לעצמי את הזכות לשמר את התחושה הזאת בכל פעם בה תופיע למרות שכבר תהייה עם מישהי אחרת.

תודה אתה כל מה שאי פעם יכולתי רק לחלום.

ויודעת שאבא גאה בך על הדרך בה אתה מוביל ומכוון את שאר בני המשפחה. מעולם לא ויתרתי על משהו מתוך אהבה אך הפעם זה המצב.

אוהב תמיד את הדרך בה נהגת בי . ואת טוב ליבך. מעריצה את משפחתיך ואת בינך. מבקשת אני ממך רק דבר אחד…

שמור על עצמך מרוע , מגיע לך הטוב ביותר. תהנה באשקלון והמשך בדרכך………דרדסית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *