ב"ה שבק"בה יעזור לי

הק´´בה אני יודעת שכל תקופה מסויימת אני מגיעה לכתוב לך, בכל יום בליבי אני מבקשת ומתחננת בפניך שהמצב ישתנה הלוואי שאולי הפעם זה ישתנה .

אני לפעמים כבר מתביישת להתלונן אבל אני יודעת שרק אתה בורא עולם יכול לעזור לי אני רוצה שבעלי יאהב אותי שיתייחס אלי שייתן לי תשומת לב אני מבקשת דבר כל כך מובן מאליו של בעל לאשתו  יחס  כואב לי כל כך שאני רואה איך שהוא מתייחס לבחורות אחרות וכולי אכולת קנאה למה להן הוא יודע להתייחס ואלי לא!

המצב הזה מוביל אותי לקנא ולחשוב שהוא בוגד בי וזה כמו גלגל המחשבות השלליות הללו למה? אני עושה הכל כדי לרצות אותי דואגת לו מקשיבה, מבשלת עושה כל מה שרק יבקש כל זה רק כדי לרצות אותו אני כל כך מתוסכלת וחיה באובססיה כלפיו אאין לי כבר שמחת חיים אני לא נותת את כל כולי לבנות שלי כי אני תמיד עסוקה בו – מה עושה עם מי הוא בקיצור כל חיי הם רק בו.

די נמאס לי אני רוצה שהאובססיה הזו תעבור לי למה זה מגיע לי למה? אני רוצה להיות מאושרת איתו ועם הבנות שלי שאני אהיה אמא סבלנית מקשיבה אבל אין לי מנוח ממחשבות על זה שיש לו מישהי אחרת תמיד עזור לי בבקשה הקב´"ה כוון אותי מה לעשות שהמצב ישתנה נמאס לי לחיות תמיד בחשדות ובבילוש אחריו די אני רוצה חיים נורמליים ב"ה שכל משאלותי יתגשמו שיהיה שבוע טוב – אמן!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *