בורא העולם הושיעני והצלחני

בורא העולם, הכאב הוא כה עצום וקשה מאוד לשאתו.

הוא לוקח ממני את כל האנרגיות ומוטט אותי, אולם אני חזקה ושומרת להיות אופטימית, אך מצד שני בורא העולם, לא נותר לי כבר כח לכל הסבל והייאוש שהרשויות ובעקבותן חב´ הציבוריות וארגונים ממשלתיים מייסרים אותי וגורמים לי לגיהנום בלשון המעטה.

הרצון לנצח, הכריזמה, האסרטיביות, הנחישות והאופטימיות שהיא שנותנת לי את הכוחות להמשיך הלאה ולהתמודד מולם, למרות כל הסבל, היגון והגיהנום.

רוצה בורא העולם, עוד כוחות, אנרגיות חזקות ואת גאולתך והושעתך להצליני מפני הייסורים, ההשפלות והסבל התמידי שאני חיה בו כמעט 4 שנים.

שלילת זכויות אזרח אלו, ללא סיבה מוצדקת ולמרות שניסיתי את הכל על מנת שיכירו בי כאזרחית, אך כל מאמצי עלו בתוהו.

בורא העולם, חנני ותן לי גאולה ורחמני מהגיהנום שהם גורמים לי, תן כוחות עצומים יותר כדי לשבור ולרקוע ביריבים האטומים הללו. אני אדם טהור, ישר, אמין, טוב לב ואצילה, לכן כל הייסורים, הסבל והסיוט הללו, הם מיותרים ולא נחוצים לי וסתם מתעללים בי לשווא.

אני יודעת שבסוף אני אנצח ואקבל את כל הפיצוי הנכבד והכבוד על כל האבל והייסורים שהם גרמו לי.

אבל, בורא העולם, תן לי יותר כוחות אני נקרעת, בוכה, נשברת, מרגישה שאין לי יותר כוחות ואין לי למי לפנות – כולם אטומים לגבי ואינני יכולה עוד. עזור לי כדי לשרוד ולנצח במלחמת הקיום ולגבור על הכל ועל כולם.

עשה שכבר מחר, יודיעו לי שהכל כבר נגמר וניצחתי בעתירה נגדם. נשלל ממני ייצוג עו"ד בזדון ובניגוד לחוקי ייסוד וחוקת המדינה ולכן בורא העולם אתה המייצג אותי וגורם לי לנצח אותם ובכל.

תודה בורא העולם, על הכל תודה על הסבלנות ועל החוויה שנתנה לי למרות הכל להתחבר אל עצמי ולהכיר בכוחות הפנימיים שלי כדי להגשים את ייעודי, חלומותיי ושאיפותיי. תודה בורא העולם על כל הכוחות שנתתי לי.

בטוחני שהיקום עוד יציע לי את כל הטוב והשפע כי אני ראויה לכך לאחר שאנצח בעתירה נגדם. תודה, תודה ושוב תודה על הכל תודה שאתה מחייה אותי ונותן לי את הכוחות, אך זקוקה ליותר ויותר כדי לשרוד ולהלחם נגדם. תודה לך על הכל, ותן לי להגשים את כל שאיפותיי, חלומותיי וייעודי.

מאמינה וחושבת חיובית שאנצח את הכל, בזכותך בורא העולם.

כתבו מכתב לאלוהים

אתר סליחה מזמין אתכם לשלוח פקס לכותל המערבי
צוות אתר סליחה מדפיס את המכתב ומניח אותו בין אבני הכותל.

מכתבים לאלוהים שהגולשים כתבו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *